Really Right Stuff

Założyciel firmy Really Right Stuff pracował w stosującej nowoczesne technologie niszy, sprzedając półprzewodniki i rozprowadzając robione na zamówienie hybrydowe technologie mikroukładów do zastosowań wojskowych i kosmicznych. Wypalony, opuścił firmę, by skoncentrować się na swoim hobby: fotografii. Irytowały go złe dopasowania w niedawno zakupionych głowicach kulowych. Wyzwanie było jasne: zaprojektować "naprawdę dobrą rzecz", stworzyć i wprowadzić na rynek optymalne klisze, które byłyby kompatybilne z Arca-Swiss. Firma Really Right Stuff stała się rzeczywistością.

1- 230

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1- 230

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Really Right Stuff

To, co zaczęło się jako osobiste wyzwanie, urosło do misji: stworzenie ponadprzeciętnej obsługi aparatu od podstaw. Absolutne zaangażowanie w jakość i innowacyjność od zawsze było siłą napędową. Charakterystyczna jest wysoka poręczność w połączeniu z trwałością i stabilnością. Really Right Stuff stoi za tą misją: projektowanie, budowanie, sprzedaż i dostarczanie najwyższej jakości produktów.

Really Right Stuff stawia fotografa na pierwszym miejscu

Jeśli chodzi o wytwarzanie produktów, uwaga skupiona jest na kliencie. Fotograf ma sywokie wymagania, dlatego Really Rught Stuff chce przewyższyć jego oczekiwania. Nie tylko sam produkt ma być bezkonkurencyjny, łatwość obsługi również musi być na najwyższym poziomie. Produkty Really Right Stuff są odpowiednie dla wymagających fotografów i poważnie podchodzących do sprawy amatorów.

Wybór Really Right Stuff

Znalazłeś już właściwe miejsce dla pięknej sesji zdjęciowej? W takim razie weź ze sobą statyw Really Right Stuff dla zdjęć bez poruszeń. Jeżeli wymagasz elastyczności, nie powinno zabraknąć głowicy statywu, na przykład tej z serii BH-55. Aby dopełnić wybór, mamy szereg wysokiej jakości klisz L, głowic panoramicznych i adaptera do klisz. Jeżeli zamówisz statyw Really Right Stuff TVC-33 Versa w dzień roboczy przed godziną 16:00 i będziemy mieć go w magazynie, wyślemy Ci go jeszcze tego samego wieczoru.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24