Przetwarzanie obrazu

Szukasz drukarki, skanera, tabletu graficznego lub ramki cyfrowej? Znajdziesz je tutaj. Spraw, aby Twoje zdjęcia wyglądały jeszcze lepiej dzięki produktom do przetwarzania obrazu. Na przykład, możesz edytować zdjęcia za pomocą odpowiedniego oprogramowania do edycji zdjęć. Po ich edycji szybko wydrukujesz przygotowane obrazy przy pomocy drukarki Canon lub Epson z zastosowaniem wysokiej jakości wkładów atramentowych i papieru fotograficznego.

Obsługa

Obsługa

Edycja Twoich zdjęć. Posiadamy wszystkie niezbędne narzędzia do edycji obrazów i obróbki zdjęć, takie jak oprogramowanie czy monitory.

Więcej obsługa

Drukowanie

Drukowanie

Wszystko czego potrzebujesz aby wydrukować zdjęcia. Przejrzyj asortyment drukarek, papieru do drukowania oraz kartridży.

Więcej drukowanie

Projection

Album fotograficznym

Zachować wszystkie swoje zdjęcia w albumie i dziel się najpiękniejszymi momentami ze swojego życia z innymi.

Więcej album fotograficznym

Adobe Photoshop

Drukarka Canon PIXMA

Drukarki atramentowe Canon PIXMA zapewniają doskonałą jakość wydruku. Ponadto są wyposażone w przyjazne dla użytkownika oprogramowanie i szeroką zdolność przyłączeniową. To idealne drukarki do codziennego użytku. Łączą ze sobą funkcjonalność z eleganckim designem. Istnieją modele do użytku domowego i do zastosowania w mniejszych biurach. Oprócz All-in-Ones, PIXMA oferuje również drukarki dla wymagających profesjonalistów - jest to seria Pro.

Duży wybór różnych produktów do przetwarzania obrazu

Posiadamy duży wybór produktów, które można wykorzystać do przetwarzania obrazu. Od nośników pamięci i skanerów, poprzez ekrany projekcyjne, aż po noże cięcia do papieru. Znajdziesz u nas również różne oprogramowania graficzne, wkłady atramentowe i drukarki. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze produktów do obróbki obrazu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Chętnie Ci pomożemy.

Kup produkt do przetwarzania obrazu online

Spraw, aby Twoje zdjęcia wyglądały jeszcze lepiej dzięki odpowiednim akcesoriom do przetwarzania obrazu. Czy znalazłeś to, czego szukasz? W takim razie złóż zamówienie online.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24