Akcesoria do statywów

Dodatkowe akcesoria skutecznie ułatwiają pracę ze statywem. Dzięki nim można wykorzystać cały potencjał, jaki oferuje nam statyw. Warto pamiętać, że statyw jest jednym z najczęściej używanych narzędzi w fotografii, zatem akcesoria do niego mogą okazać się równie przydatne.

1- 408

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1- 408

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Zwiększ mobilność swojego statywu

W naszym sklepie internetowym znajdziesz różne akcesoria do statywów. Począwszy od szybkozłączek, poprzez kółka statywowe. Dzięki kółkom statywowym można łatwo zmienić pozycję statywu. Takie zestawienie jest idealne podczas fotografowania obiektów z różnych stron i pod różnymi kątami.

Jeszcze więcej możliwości z ramieniem do statywu

Aby zwiększyć możliwości zastosowania statywu, można użyć tzw. ramienia. Ramię statywu pełni różne funkcje. Najczęściej służy jako elastyczne przedłużenie statywu. Co więcej, pozwala na umieszczenie aparatu w różnych pozycjach obok statywu. Może być przydatne, gdy chcesz zbliżyć się do obiektu lub uchwycić go pod innym kątem.

W naszym asortymencie znajdziesz również statywy, które pozwolą na zamocowanie dwóch aparatów. To świetne rozwiązanie, gdy pracujesz na małej powierzchni. Wówczas możesz użyć tylko jednego statywu, który będzie obsługiwać dwa aparaty.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24