ProAm

Firma ProAm powstała w 2003 roku, a jej założyciele przez wiele długich lat byli mocno związani z branżą filmową i wideo. W ten sposób doświadczyli ekscytującej pracy z różnorodnymi sprzętami do montażu kamer. Spędzili rok na ulepszaniu swojego produktu, aż w końcu pojawił się na rynku - pierwszy na świecie statyw do kamer, który nie potrzebuje żadnych dodatkowych akcesoriów do perfekcyjnego ustawienia.

12 produkt(ów)

12 produkt(ów)

Misja ProAm

Misją firmy ProAma jest umożliwienie każdemu tworzenia wybitnych filmów dzięki doskonale wykonanym sprzętom, takim jak np. statywy czy wysięgniki. Sprzęt dedykowany jest zarówno ambitnym amatorom, jak i profesjonalnym fotografom i filmowcom. ProAma to nowa generacja urządzeń i akcesoriów cenionych w branży, a jednocześnie dostarczających niesamowitej zabawy. Każdego roku, ProAm daje studentom możliwość wygrania nagrody dla siebie i swojej uczelni podczas Międzynarodowego Konkursu Filmowego.

Statywy i Wysięgniki ProAm DVC210 Camera

Ze statywem fotograficznym ProAm DVC210 możesz samodzielnie tworzyć doskonałe ujęcia nawet bez wielkiego budżetu. Model DVC210 został zaprojektowany do użytku z lustrzankami. Statyw fotograficzny ProAm DVC210 jest tak lekki i uniwersalny, że można go wykorzystywać praktycznie do wszystkich celów. Ujęcia panoramiczne, zbliżenia, portrety będą prezentować się niezwykle naturalnie, co jest praktycznie niemożliwe w przypadku kręcenia ujęć "z ręki".

Zestaw Trójnóg + Torba ProAm Pro Tripod Legs & Bag Kit

Trójnóg - tripod - i torba ProAm Pro zapewniają bezpieczeństwo profesjonalnym kamerom HD w każdym terenie, dlatego stanowią idealny dodatek do głowic Manfrotto 501HDV czy 503DV. Ze względu na duże rozmiary i ciężar urządzeń, ProAm Pro może okazać się niezwykle przydatny. Statyw ProAm Pro może być przedłużony do 160 cm. W zestawie znajduje się torba, która pozwoli ci wygodnie nosić sprzęt zarówno podczas wakacji, jak i w trakcie ujęć kręconych w terenie.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24