Pompidoo

Pompidoo to producent stylowych toreb na aparaty fotograficzne. Firma powstała w 2010 r. Jej celem jest dostarczanie niezawodnych produktów do przechowywania sprzętu fotograficznego. Projektuje torby na aparaty dla fotografów, którzy cenią sobie modę i dobry styl. Pompidoo zwraca uwagę nie tylko na wyjątkowy design, ale także zrównoważony rozwój, funkcjonalność i jakość.

Pompidoo

11 produkt(ów)

11 produkt(ów)

Pompidoo to coś więcej niż torba

Pompidoo łączy funkcjonalność z wyjątkowym stylem. Zauważasz to od razu, gdy tylko spojrzysz na kolekcję toreb fotograficznych Pompidoo. Na pierwszy rzut oka nie wyglądają one jak typowe torby na aparaty, ale mają wszystko, czego potrzebujesz, aby bezpiecznie przenosić swój sprzęt. Przykładowo, są wyposażone w wyjmowane przegrody, dzięki czemu można dostosować wnętrze torby do własnych potrzeb. Dzięki temu torba Pomidoo jest idealna również do codziennego użytku — wystarczy tylko usunąć przegrody!

Pompidoo: Styl & Jakość

Torby Pompidoo są ręcznie robione na Łotwie. Podczas projektowania i produkcji zawsze na pierwszym planie jest wysoka jakość. Ponadto wiele uwagi poświęca się detalom. To sprawia, że każda torba jest wyjątkowa!

Gama produktów Pompidoo składa się z dwóch kolekcji: Raw i Chic. Torby w tych dwóch kolekcjach są bardzo różne, jednak łączą je następujące cechy:

  • Stylowy i unikalny design
  • Wysoka jakość i dbałość o każdy detal
  • Wykonane z trwałych materiałów
  • Funkcjonalne

Chcesz kupić torbę Pompidoo?

Zakochałeś się w produktach marki Pompidoo? Dobrze Cię rozumiemy. To niepowtarzalne torby fotograficzne. Znalazłeś już swoją torbę na aparat? Kup produkt marki Pompidoo w Photospecialist!

Wybierając Pompidoo, wybierasz jakość i design. Kup teraz torbę fotograficzną w Pompidoo w Photospecialist!

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24