• Dostępne produkty zamówione w dzień roboczy przed 16:00 wysyłamy tego samego dnia
  • 40 lat doświadczenia
  • Odwiedź obsługę klienta

Pompidoo

Gdy spoglądasz na Pompidoo Geneva, praktycznie zapominasz, że jest to torba na aparat. Ponadczasowa, lekka konstrukcja sprawia, że torba nadaje się również do codziennego użytku. Ale Geneva została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewniać maksimum bezpieczeństwa przechowywanym w niej aparatom i akcesoriom fotograficznym.

Pompidoo

13 produkt(ów)

13 produkt(ów)

Pompidoo Lima Aqua Dreams

Szukasz czegoś nowego, oryginalnego? Wybierz torbę fotograficzną Pompidoo w jasnym kolorze lub poznaj unikalne kombinacje kolorystyczne modeli w tej kolekcji. Niebieskie torby Pompidoo Lima Aqua Dreams z pewnością będą przyciągać uwagę! Oprócz doskonałego wyglądu posiadają również specjalne zabezpieczenie XRD. Torby na aparat Pompidoo są nie tylko piękne, lecz również bardzo funkcjonalne.

Pompidoo Amsterdam

Amsterdam to mocna pozycja w kolekcji Pompidoo. Ta torba na aparat jest niezwykle trwała, elegancka i funkcjonalna. Zapewnia dużo miejsca dla jednej lub dwóch lustrzanek cyfrowych oraz dwóch-trzech obiektywów. Pompidoo Amsterdam to idealna torba, gdy planujesz spędzić cały dzień ze swoim sprzętem fotograficznym.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops