Plecaki

Plecaki fotograficzne to idealny sposób na noszenie różnorodnych akcesoriów. Większość plecaków na aparaty zapewnia wystarczającą ilość miejsca również dla laptopa i/lub tabletu. Plecaki równomiernie rozkładają ciężar na obu ramionach, co dodatkowo zwiększa komfort noszenia. Zwykle są wyposażone w zamki błyskawiczne, które zabezpieczają sprzęt znajdujący się w ich wnętrzu. Mogą być wyposażone w przegrody modułowe lub wyjmowane, więc można indywidualnie dostosować plecak do własnych potrzeb.

1- 168

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1- 168

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

A może zainteresuje cię plecak fotograficzny Lowepro?

Lowepro to nasza najpopularniejsza marka plecaków na aparat. Lowepro wraz z Thinktank to czołowi producenci w naszej ofercie. Przez lata Lowepro stał się liderem w dziedzinie plecaków fotograficznych. Obecnie firma do swojego asortymentu wprowadziła również torby i plecaki na drony.

Plecak na aparat i w drogę!

Jeśli chcesz mieć swój sprzęt fotograficzny przy sobie w każdych okolicznościach, powinieneś zaopatrzyć się również w odpowiedni plecak. We wnętrzu plecaka fotograficzny znajduje się komfortowy i funkcjonalny przedział, który zapewnia odpowiednią ilość miejsca na aparat, obiektyw i dodatkowe akcesoria. Lubisz mieć przy sobie również swój laptop, tablet lub Macbook? Sprawdź, czy wybrany przez ciebie plecak posiada również przegrodę na komputer przenośny. Ponadto plecaki fotograficzne mogą być wyposażone w specjalną osłonę przeciwdeszczową, zapewniającą dodatkową ochronę sprzętu.

Kup online plecak na aparat

W naszym sklepie internetowym znajdziesz bogatą ofertę plecaków na aparat. Jeśli zamówisz plecak fotograficzny przed godz. 16.00 i będzie dostępny w magazynie, prześlemy go do ciebie tego samego dnia.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24