Peli

Pokrowce Peli są tworzone na całe życie. Ich produkcja odbywa się w USA. Są przeznaczone do bezpiecznego transportu sprzętu fotograficznego. Niezależnie od tego, jak duży jest twój sprzęt, Peli oferuje futerały i pokrowce podróżne, które zapewniają maksimum bezpieczeństwa aparatom fotograficznym, obiektywom i innym akcesoriom.

Peli

1- 44

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1- 44

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Jak Peli zaczynał w garażu...

Początki firmy Peli to opowieść niezbyt oryginalna, ale bardzo znacząca. Firma została założona w garażu w 1976 roku przez amerykańskiego nurka. Ten człowiek, Dave Parker, szukał lamp błyskowych i akcesoriów nadających się do użycia pod wodą. Po latach wielu prób ostatecznie udało mu się uzyskać pierwszy patent, co można uznać za początek jego sukcesów. Wraz z kolejnymi produktami Peli budował swoje dobre imię. Teraz każdy fotograf docenia trwałość i niezawodność pokrowców, futerałów i obudów marki Peli.

Peli to twój idealny partner

Obecnie Peli jest uznaną marką. Firma posiada szeroką gamę różnorodnych pokrowców, futerałów i etui w różnych kształtach i rozmiarach. Ich wnętrza są różnorodne, wyposażone w wiele przegród, zapewniających wystarczającą ilość miejsca na wszystkie przydatne akcesoria. Niezależnie od tego, jaki produkt wybierzesz, zawsze możesz oczekiwać niezawodnej jakości i trwałości. Jako fotograf zabiegasz nie tylko o wygodę, ale i bezpieczeństwo transportowanych i przechowywanych urządzeń fotograficznych, dlatego też nie może zabraknąć u ciebie pokrowców i obudów marki Peli.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24