Parasole fotograficzne

Parasol do lampy błyskowej to idealne akcesorium, które uzupełni Twoje studio fotograficzne. Parasol do lampy błyskowej zapewnia właściwą kontrolę światła oraz podświetlenia. W naszej ofercie parasoli do lamp błyskowej, odnajdziesz modele przezroczyste oraz odblaskowe. Wybierz rozmiar oraz kolor swojej parasolki w zależności od tego jaką fotografią się zajmujesz. Parasol do lampy błyskowej jest łatwy w użyciu oraz przenoszeniua, dzięki czemu stanowi idealne akcesorium do używania na miejscu.

1- 69

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1- 69

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Przezroczysty parasol do lampy błyskowej

Przezroczyste parasole do lampy błyskowej to unikalne akcesorium. Dzieje się tak ponieważ ten model przepuszcza światło oraz umożliwia mu rozprzestrzenić się na wszystkie kierunki. W ten sposób niewielkie studia fotograficzne zwiększą ilość światła zewnętrznego, tworząc przy tym bardziej delikatne cienie. Dzięki powyższym właścicwosciom przezroczysta lampa błyskowa idealnie sprawdzi się przy fotografii portretowej, gdy chcesz wykorzystać wypełniające światło lub jego akcenty

Odblaskowy parasol do lampy błyskowej

Wewnętrzna strona odblaskowych lamp błyskowych jest srebrnego koloru. Zapewnia to większą ilość odbitego światła, co zwiększa dyspersję, a co za tym idzie na zdjęciach uchwycimy więcej szczegółów.

Zakup parasol do lampy błyskowej online

Przez całe lata parasole do lamp błyskowych były używane w studiach fotograficznych oraz przez fotografów-podróżników - i to nie bez kozery! Parasol do lampy błyskowej rozprasza światło na większej powierzchni, tworząc w ten sposób miękki światło, które otacza fotografowany obiekt. Oferujemy parasole do lamp błyskowych marki Jinbei oraz Interfit. Jeżeli zamówisz akcesorium w dniu roboczym przed godziną 16.00 a produkt znajduje się w naszym magazynie, wyślemy Ci go jeszcze tego samego dnia.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24