Papier fotograficzny

Jeśli wykonałeś świetne zdjęcie, zapewne chciałbyś podzielić się nim ze swoimi bliskimi. Papier fotograficzny pozwala na tworzenie wydruków zdjęć w doskonałej jakości! Nie pozostawiaj zdjęć ukrytych w “bezdusznych” plikach na komputerze, ale wydrukuj je na papierze fotograficznym. W naszym sklepie internetowym znajdziesz różne rozmiary, rodzaje i marki papieru fotograficznego. Znajdziesz tutaj również papier do drukowania zdjęć wykonanych aparatem Instax.

1- 223

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1- 223

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Drukowanie własnych zdjęć na papierze fotograficznym

Zrobiłeś właśnie zdjęcie i chcesz je wydrukować? Możesz to zrobić za pomocą dobrej jakości papieru fotograficznego! Co więcej, taka fotografia może posłużyć jako kartka świąteczna lub zaproszenie. Możliwości są nieskończone!

Różne rodzaje papieru

W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje papieru, takie jak mat, połysk, perła, jedwab, standard i satyna. Na wytrzymałość papieru fotograficznego wpływa również grubość.

Zamów online swój papier fotograficzny

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroką gamę papieru fotograficznego. Zapoznaj się z naszą ofertą. Czy znalazłeś to, czego szukałeś? Zamów online swój papier fotograficzny. Jeśli nie jesteś całkowicie pewien i chcesz uzyskać więcej porad, skontaktuj się z nami. Nasi eksperci chętnie ci pomogą.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24