• Dostępne produkty zamówione w dzień roboczy przed 16:00 wysyłamy tego samego dnia
  • 40 lat doświadczenia
  • Odwiedź obsługę klienta lub zadzwoń do nas: +48 223076856

Lumix

Seria Lumix firmy Panasonic oferuje fotografom duży wybór aparatów kompaktowych i bezlusterkowych. Możesz zrobić cokolwiek zechcesz posiadając te wszechstronne i mocne aparaty. Wybierz Panasonic Lumix i uchwyć ważne chwile swojego życia!

1- 36

Strona:
  1. 1
  2. 2

1- 36

Strona:
  1. 1
  2. 2

Panasonic Lumix DMC-TZ100

Lumix TZ100 to kompaktowy aparat, którego charakterystycznym elementem jest obiektyw Leica DC Elmarit. Dzięki swojemu potężnemu zoomowi aparat jest doskonały w uchwytywaniu obiektów, które znajdują się zarówno blisko, jak i daleko od fotografa. Technologia obrazu 4K, którą posiada ten aparat, pozwala na robienie zdjęć wysokiej jakości. W ten sposób, możesz stworzyć jeszcze trwalsze wspomnienia.

Panasonic Lumix DMC-G7

Bezlusterkowy aparat G7 Lumix firmy Panasonic. To pierwszy aparat z serii G, który posiada możliwość tworzenia zdjęć w technologii 4K. Oprócz tworzenia filmów możesz również wybrać i zapisać pliki wideo jako zdjęcie. Nie umknie Ci żadna chwila!

Zakup Panasonic Lumix

Czy znalazłeś dla siebie odpowiedni Panasonic Lumix? Jeśli zamówisz swój Panasonic Lumix w dzień roboczy przed godziną 16:00 i będziemy mieć go w magazynie, wyślemy Ci go jeszcze tego samego wieczoru.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops