• Dostępne produkty zamówione w dzień roboczy przed 16:00 wysyłamy tego samego dnia
  • 40 lat doświadczenia
  • Odwiedź obsługę klienta

Panasonic

Historia Panasonic - wcześniej Matsushita Electric - rozpoczyna się w roku 1918, kiedy firma została założona. Początkowo specjalizowała się w produkcji lamp. Przez lata marka ugruntowała sobie silną pozycję na rynku, stając się liderem w branży elektronicznej i osiągając światową sławę. Panasonic wspiera ludzi i ogólny rozwój gospodarczy, co jest kluczowym celem wszystkich działań. Bazując na innowacyjnych technologiach, firma dostarcza ogromną liczbę rozmaitych produktów, systemów i usług - od elektroniki użytkowej poprzez urządzenia przemysłowe, materiały budowlane i sprzęty domowe.

Autofokusa Lumix G

Autofokusa Lumix G

Panasonic stale poprawia wydajność autofokusa w swoich aparatach LUMIX G. Do tej pory ta marka osiągnęła wyjątkowo wysoki poziom w...

Kontynuuj czytanie

Recenzja Panasonic Lumix GX8

Recenzja Panasonic Lumix GX8

Około 3 lata temu Panasonic wprowadził na rynek Lumix DMC-GX8, który według tej marki jest “najlepszym aparatem bezlusterkowym”. Takie stwierdzenie...

Kontynuuj czytanie

Recenzja Panasonic Lumix GX800

Recenzja Panasonic Lumix GX800

Panasonic ostatnio postanowił nieco uprościć swoją linię produktów, wstrzymując produkcję modeli GF i GM. W zamian skupia się całkowicie na modelach G, GH i GX. Podobnie jak w przypadku linii EOS firmy Canon, cyfry znajdujące się po literach wskazują na poziom, dla którego aparat jest odpowiedni. Jedna cyfra oznacza, że sprzęt przeznaczony jest do użytku profesjonalnego, dwie — sygnalizują zaawansowane zastosowanie, natomiast aparaty z trzema cyframi są przystosowane do potrzeb początkujących fotografów.

Kontynuuj czytanie

Oficjalny Sklep Panasonic Lumix G Experience Store

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór produktów Panasonic. Możesz zamówić u nas aparaty fotograficzne Panasonic i obiektywy, a także baterie do aparatów i torby na sprzęt fotograficzny. Panaconic spełnia złożoną obietnicę "A Better Life, A Better World", czyli "lepsze życie, lepszy świat". Dzięki doskonałej obsłudze i rozległej wiedzy na temat produktów, Photospecialist otrzymał oficjalne miano Panasonic Lumix G Experience Store.

Wybór produktów Panasonic

Pod nazwą Panasonic Lumix kryją się aparaty bezlusterkowe. Wielką zaletą Panasonic Lumix jest kompaktowy rozmiar i wymienne obiektywy. Obiektywy Panasonic są cenione za swoją doskonałą jakość. Lumix gwarantuje wszystko, czego potrzebujesz - od szerokiego kąta po tele zoom. Szereg asferycznych elementów zapewnia doskonałą jakość obrazu.

Chcesz kupić produkt firmy Panasonic?

W naszym internetowym sklepie znajdziesz szeroki wybór produktów Panasonic, m.in. Panasonic Lumix. Jeśli zamówisz Panasonic w dniu roboczym przed godziną 16, a my posiadamy produkt w magazynie, wyślemy go do Ciebie tego samego wieczoru.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops