• Dostępne produkty zamówione w dzień roboczy przed 16:00 wysyłamy tego samego dnia
 • 40 lat doświadczenia
 • Obsluga klienta

Panasonic

Historia Panasonic - wcześniej Matsushita Electric - rozpoczyna się w roku 1918, kiedy firma została założona. Początkowo specjalizowała się w produkcji lamp. Przez lata marka ugruntowała sobie silną pozycję na rynku, stając się liderem w branży elektronicznej i osiągając światową sławę. Panasonic wspiera ludzi i ogólny rozwój gospodarczy, co jest kluczowym celem wszystkich działań. Bazując na innowacyjnych technologiach, firma dostarcza ogromną liczbę rozmaitych produktów, systemów i usług - od elektroniki użytkowej poprzez urządzenia przemysłowe, materiały budowlane i sprzęty domowe.

1- 161

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

1- 161

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Oficjalny Sklep Panasonic Lumix G Experience Store

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór produktów Panasonic. Możesz zamówić u nas aparaty fotograficzne Panasonic i obiektywy, a także baterie do aparatów i torby na sprzęt fotograficzny. Panaconic spełnia złożoną obietnicę "A Better Life, A Better World", czyli "lepsze życie, lepszy świat". Dzięki doskonałej obsłudze i rozległej wiedzy na temat produktów, Photospecialist otrzymał oficjalne miano Panasonic Lumix G Experience Store.

Wybór produktów Panasonic

Pod nazwą Panasonic Lumix kryją się aparaty bezlusterkowe. Wielką zaletą Panasonic Lumix jest kompaktowy rozmiar i wymienne obiektywy. Obiektywy Panasonic są cenione za swoją doskonałą jakość. Lumix gwarantuje wszystko, czego potrzebujesz - od szerokiego kąta po tele zoom. Szereg asferycznych elementów zapewnia doskonałą jakość obrazu.

Chcesz kupić produkt firmy Panasonic?

W naszym internetowym sklepie znajdziesz szeroki wybór produktów Panasonic, m.in. Panasonic Lumix. Jeśli zamówisz Panasonic w dniu roboczym przed godziną 16, a my posiadamy produkt w magazynie, wyślemy go do Ciebie tego samego wieczoru.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops