Panasonic

Przez lata Panasonic pracował na to, by stać się wiodącą firmą w dziedzinie elektroniki. Dziś jest to marka znana również w świecie fotografii. Dzięki aparatom Panasonic Lumix firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fotografów i filmowców na całym świecie. Panasonic specjalizuje się w cyfrowych aparatach kompaktowych i aparatach bezlusterkowych. Szczególnie w segmencie tych ostatnich Panasonic jest szczególnie ceniony. Produkty Panasonic to też doskonały wybór, jeśli chcesz tworzyć filmy.

Recenzja – Panasonic Lumix DMC-GH5

Recenzja – Panasonic Lumix DMC-GH5

Nasza koleżanka Merette szukała alternatywnych lustrzanek i obiektywów do fotografowania różnych odwiedzanych miast. Alternatywa...

Kontynuuj czytanie

Autofokusa Lumix G

Autofokusa Lumix G

Panasonic stale poprawia wydajność autofokusa w swoich aparatach LUMIX G. Do tej pory ta marka osiągnęła wyjątkowo wysoki poziom w...

Kontynuuj czytanie

Recenzja Panasonic GX8

Recenzja Panasonic GX8

Około 3 lata temu Panasonic wprowadził na rynek Lumix DMC-GX8, który według tej marki jest “najlepszym aparatem bezlusterkowym”. Takie stwierdzenie...

Kontynuuj czytanie

Recenzja Panasonic Lumix GX800

Recenzja Panasonic Lumix GX800

Panasonic ostatnio postanowił nieco uprościć swoją linię produktów, wstrzymując produkcję modeli GF i GM. W zamian skupia się całkowicie na modelach G, GH i GX. Podobnie jak w przypadku linii EOS firmy Canon, cyfry znajdujące się po literach wskazują na poziom, dla którego aparat jest odpowiedni. Jedna cyfra oznacza, że sprzęt przeznaczony jest do użytku profesjonalnego, dwie — sygnalizują zaawansowane zastosowanie, natomiast aparaty z trzema cyframi są przystosowane do potrzeb początkujących fotografów.

Kontynuuj czytanie

Dlaczego warto wybrać aparat Panasonic?

Wybierając aparat Panasonic, otrzymujesz wszechstronny produkt w kompaktowej obudowie. Zarówno kompaktowe aparaty Lumix, jak i lustrzanki Lumix słyną z wysokiej jakości i łatwej obsługi. Wypróbuj kompaktowy aparat Lumix, jeśli chcesz tworzyć fascynujące zdjęcia zwykłych i niezwykłych zdarzeń. Jeśli cenisz wysoką jakość obrazu i możliwość używania wymiennych obiektywów, lustrzanka Lumix to coś dla Ciebie. Jeśli użyjesz jej wraz z obiektywami Lumix, masz gwarancję obrazów na najwyższym poziomie.

Szeroki wybór aparatów Panasonic

Firma Panasonic została założona w 1955 r. jako producent głośników. Obecnie jest to marka doskonale znana w dziedzinie fotografii i wideo. W naszej ofercie znajdziesz następujące produkty fotograficzne Panasonic:

  • Kamery bezlusterkowe
  • Cyfrowe aparaty kompaktowe
  • Kamery wideo
  • Obiektywy

Niezależnie od tego, czy chcesz tworzyć zdjęcia, czy filmy, Panasonic ułatwi Ci osiągnięcie celu! A za sprawą urozmaiconej oferty znajdziesz odpowiedni aparat Panasonic Lumix, który idealnie do Ciebie pasuje.

Chcesz kupić aparat Panasonic?

Od ponad 40 lat jesteśmy numerem 1 wśród specjalistów od sprzętu fotograficznego i wideo. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroką gamę aparatów i obiektywów Panasonic ze słynnej serii Panasonic Lumix.

Masz na celowniku Lumixie Panasonic? Trafiłeś do Photospecialist, więc jesteś we właściwym miejscu!

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24