Lampy wideo

Akcesoria oświetleniowe to bardzo przydatny dodatek do kamer, szczególnie jeśli planujesz nagrywanie w słabym świetle. Nawet jeśli czułość lustrzanek cyfrowych lub kamer okazuje się niewystarczająca podczas tworzenia ujęć w trudnych warunkach oświetleniowych, z dodatkowym światłem wciąż możesz uzyskać doskonałą jakość nagrań.

1- 32

Strona:
  1. 1
  2. 2

1- 32

Strona:
  1. 1
  2. 2

Lampy wideo dla filmowców

Lampy wideo są niezbędne, gdy chcemy odpowiednio doświetlić filmowany obiekt. Światło emitowane przez lampę może być użyte również do wypełnienia ciemniejszych części obrazu. Lampy wideo często wyposażone są we wrota (skrzydła), które pozwalają precyzyjnie skupić światło na wybranym obiekcie. Umożliwiają też tworzenie efektów specjalnych. Można stwierdzić, że lampy wideo są niezbędne filmowcom tak samo, jak fotografom lampy błyskowe.

Lampy wideo z technologią LED

Dzięki technologii LED lampy wideo stały się o wiele bardziej wydajne energetycznie. Ich dodatkową zaletą jest mniejsza emisja ciepła, dlatego lampy z technologią LED nie potrzebują wentylatora. Co więcej, są w 100% ciche. Nadają się idealnie do filmowania, ponieważ nie produkują żadnych szumów.

Bogaty wybór lamp wideo

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele różnych lamp wideo i akcesoriów oświetleniowych. Zapewniamy różne przedziały cenowe i marki, takie jak SeaLife i Nanguang. Jeśli zamówisz lampę wideo w dzień roboczy przed 16:00, wyślemy ją do ciebie tego samego dnia.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24