PEN

Pierwszy aparat Olympus PEN ukazał się w latach 60. Wygląd nowych modeli wciąż nawiązuje do sprzętu z tamtych czasów. Jednak PEN jest czymś znacznie więcej niż tylko ładnie wyglądającymi aparatami. Seria jest wynikiem lat historii i wielu innowacji. Wygoda i łatwość w obsłudze zawsze była jedną z najważniejszych cech tych aparatów.

13 produkt(ów)

13 produkt(ów)

PEN-F Olympus

PEN F Olympus to najbardziej zaawansowany system aparatów z popularnej serii PEN. Pomimo niewielkiego formatu Cztery Trzecie aparaty PEN-F zostały wyposażone w zaawansowaną technologię optyczną, która zwykle jest dostępna wyłącznie w dużych, wysokiej klasy aparatach OM-D marki Olympus.

PEN E-PL7 Olympus

Aparaty z serii PEN E-PL7 marki Olympus wyróżniają się stylowym wyglądem, jednak nie mniej ciekawe jest ich zaawansowane zaplecze technologiczne. Dzięki wysokim parametrom fotografowanie jest niezwykle łatwe i przyjemne. Przednia część aparatu Pen E-PL7 Olympus z fakturą stylizowaną na naturalną skórę świetnie komponuje się z metalową obudową. Aparaty są dostępne w kolorze czarnym, srebrnym i białym.

PEN E-PL8 Olympus

PEN E-PL8 to szyk i moc. Ten aparat marki Olympus łączy w sobie wyrafinowany wygląd z potężnym, 16,1-pikselową matrycą Megapixel Live MOS oraz procesorem TruePic VII. Dzięki temu seryjne wykonywanie zdjęć jest o 8,5 klatki łatwiejsze. Aparat PEN jest idealny do fotografowania poruszających się obiektów.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24