Olympus Obiektywy

Obiektywy Olympus pasują do aparatów Olympus z serii PEN oraz OM-D. Obiektywy mają różne otwory i ogniskowe. Są bardzo lekkie i kompaktowe. M.Zuiko to standardowe Olympus obiektywy. Dodatkowo Olympus oferuje wyjątkową serię obiektywów PRO.

1- 29

Strona:
  1. 1
  2. 2

1- 29

Strona:
  1. 1
  2. 2

Obiektywy M.Zuiko Digital

Obiektyw cyfrowy ze stabilizatorem obrazu i mocnym przetwornikiem obrazu TruePic pozwala na wykonywanie zdjęć na profesjonalnym poziomie. Supersonic Wave Filter marki Olympus posiada specjalny system ochrony przed kurzem, który samoistnie usuwa cząstki kurzu i brudu z przetwornika. Chciałbyś uchwycić na zdjęciu szeroką perspektywę? Wybierz M.Zuiko Digital ED 8mm F1.8 Fisheye Pro. Piękne portrety ze wspaniale rozmytym tłem i żywym kontrastem wykonasz dzięki modelowi M. Zuiko Digital 45mm F1.8.

Olympus M.Zuiko Pro

Przenośny obiektyw Olympus M.Zuiko 40-150mm F2.8 Pro pochodzi z serii obiektywów PRO. Są przeznaczone do zastosowań profesjonalnych, oferując niezwykle szybki teleobiektyw. To bardzo mocny obiektyw zapewniający szereg zaawansowanych funkcji do wykonywania fascynujących zdjęć ślubnych, przyrodniczych czy sportowych.

Akcesoria do obiektywów Olympus

Nasza bogata oferta zapewnia różnorodne akcesoria do obiektywów Olympus - od przeciwsłonecznych osłon po ozdobne pierścienie telekonwerter. Olympus MCON-P02 Macro Converter jest makro obiektywem, który skraca minimalną odległość ogniskową, pozwalają zbliżyć się do fotografowanych obiektów. Obiektyw z makro konwerterem pozwoli ci na wykonywanie ujęć niezwykle szczegółowych z zaskakującej perspektywy.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24