Ochrona do aparatów

Chroń swój cenny sprzęt fotograficzny, zapewniając mu odpowiednie osłony. W naszej bogatej ofercie znajdziesz różne systemy zabezpieczeń, takie jak np. osłona ekranu LCD czy pokrowiec na aparat. Zabezpiecz swój sprzęt przed zarysowaniami, zabrudzeniami, uderzeniem itp.

1- 282

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1- 282

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Ochrona LCD

Osłona LCD to bezpieczeństwo i wygoda korzystania z wyświetlacza. Osłona ekranu nie wpływa na czułość wyświetlacza dotykowego i funkcjonalność. Osłony można w prosty i trwały sposób przymocować do ekranu, a następnie bez śladu usunąć. Osłona LCD sprawia, że ekran jest w pełni zabezpieczony przed zarysowaniami.

Ochrona aparatu

W zakresie ochrony aparatu fotograficznego mamy dla Ciebie bardzo wiele ciekawych propozycji. Odpowiednio dobrana osłona zabezpiecza aparat przed uderzeniami, zarysowaniami, zabrudzeniami, kurzem itp. Niezależnie od tego, czy biegasz, łowisz czy po prostu chcesz cieszyć się spokojnym popołudniem, Twój aparat będzie zawsze bezpieczny. W naszym asortymencie znajdziesz m.in. obudowy na aparat, korpusy, osłony przeciwdeszczowe, osłony ochronne itp.

Zamów online ochronę aparatu

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele różnych akcesoriów do ochrony aparatu fotograficznego. Zanim dokonasz wyboru, zwróć uwagę na wymiary osłon zabezpieczających, by były jak najlepiej dopasowane do aparatu. Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z naszym działem klienta. Z chęcią udzielimy Ci niezbędnej pomocy.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24