Płatność

Płatność

Sposoby płatności

Proponujemy następujące sposoby płatności za zamówienie produkty:

  • Kartą kredytową (Visa, Mastercard, American Express)
  • Kartą debetową (Maestro, Visa Debit)
  • V PAY
  • Przelewem na rachunek bankowy
  • Płatności czekiem nie są akceptowane

Płatność kartą kredytową/debetową

Przyjmujemy płatności kartą kredytową oraz debetową Visa i Mastercard przy maksymalnej wartości zamówienia 5000 €. W przypadku tej formy płatności nastąpi przekierowanie na zabezpieczoną stronę gdzie należy podać wymagane informacje, a następnie potwierdzić płatność. 

Dodatkowa kontrola

W wyjątkowych przypadkach dodatkowa kontrola w celu zidentyfikowania ewentualnych oszustw może mieć miejsce podczas realizacji zamówień opłaconych kartą kredytową. Kontrola ta może uniemożliwić wysyłkę tego samego dnia towaru zamówionego przed godziną 16.

Płatność PayPal

Przy wyborze płatności PayPal zostaniesz automatycznie przeniesiony na zabezpieczoną stronę PayPal, gdzie sfinalizujesz transakcję. Natychmiast po otrzymaniu zapłaty wysyłamy produkt. Uwaga: ta forma płatności możliwa jest tylko przy zamówieniach o wartości do 2000 €.

Płatność V PAY

V PAY, produkt marki Visa Europe, to skuteczna dla kupujących i bezpieczna dla posiadaczy kart metoda płatności, w której zastosowano najnowszą technologię chipową i PIN (EMV). Należy pamiętać, że dla płatności V PAY obowiązuje limit €6000.

Płatność przelewem bezpośrednim

SOFORT nie wymaga rejestracji wirtualnego konta. Jest to bankowość natychmiastowa, chodzi bowiem o przelewy bezpośrednie. Robiąc zakupy przez Internet, wybierasz SOFORT jako metodę płatności, a szczegóły zamówienia są automatycznie przekazywane. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać swój bank i wpisać dane dostępu do Twojej bankowości internetowej. Na zakończenie zostaniesz poproszony o zaakceptowanie przelewu przez wpisanie jednorazowego kodu weryfikacyjnego. Dane zostaną przekazane do Twojej bankowości internetowej, a sprzedawca otrzyma potwierdzenie o zleceniu przelewu i może natychmiast rozpocząć realizację zamówienia. 

Przelew na konto bankowe

Po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia na adres e-mail należy przelać podaną sumę na następujące konto bankowe ING (faktura jest w EURO):

Posiadacz konta: Foto Konijnenberg BV
Bank: ING Bank 
IBAN: PL47105010121000009031432496
BIC: INGBPLPW
Tytuł transakcji: Numer zamówienia (sprawdź e-mail z potwierdzeniem)

 
Zamówione produkty zostaną wysłane natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.

Zwrot pieniędzy

Zamówione produkty można zwrócić w ciągu 14 dni roboczych. Wówczas prosimy o wysłanie e-maila z informacją o numerze zamówienia i wyraźne zaznaczenie, że chcą Państwo zwrot pieniędzy. Numer zamówienia znajduje się w e-mailu potwierdzającym zamówienie.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24