• Dostępne produkty zamówione w dzień roboczy przed 16:00 wysyłamy tego samego dnia
  • 40 lat doświadczenia
  • Obsluga klienta

Dostawa

Wszystkie zamówienia złożone do godziny 15. zostaną zrealizowane tego samego dnia (wyłączając weekendy i święta). Warunkiem jest zaksięgowanie przez nas wpłaty oraz obecność produktów w magazynie. Zamówienie otrzymasz kurierem UPS w ciągu dwóch dni roboczych. Niestety dostawa produktów w niedzielę i święta nie jest możliwa.

Dostawa produktów dłuższych niż 1,75m może potrwać dłużej.

Skontaktuj się z naszą Obsługą Klienta, jeżeli zależy Ci na dostawie w ciągu 24 godzin. Dostawa w tak krótkim czasie jest możliwa tylko w niektórych miejscach, za dodatkową opłatą. 

Koszt dostawy

Koszty wysyłki zależą od wartości produktu. Wymiary i waga sprzętu mogą również wpływać na cenę wysyłki. Kwota ta widoczna będzie po umieszczeniu produktów w koszyku.

Jeśli mieszkasz na terenie kraju, który nie należy do Unii Europejskiej, konieczna może być zapłata podatku od importu i cła. Koszty te różnią się w zależności od kraju, a ich opłacenie jest obowiązkiem klienta. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat wspomnianych kosztów, skontaktuj się z urzędem celnym, pod który podlegasz. Ogólne informacje dotyczące kosztów dostawy otrzymasz kontaktując się z naszą Obsługą Klienta.

Dostawa częściowa

Jeżeli nie wszystkie zamówione produkty znajdują się obecnie w magazynie, możliwa jest dostawa częściowa. Wysyłamy wówczas artykuły które są dostępne, a pozostałą część zamówienia wyślemy jak tylko pojawi się w magazynie. Konieczna będzie jednak dodatkowa opłata w wysokości 50,75 zł*.

*Cena zależy od kursu walut

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops