Dostawa

Dostawa

Robimy wszystko, aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie na czas. W 99% przypadkach osiągamy swój cel, ponieważ ściśle współpracujemy ze sprawdzonymi przewoźnikami. Niestety czasami musimy stawić czoła niesprzyjającym czynnikom zewnętrznym, takim jak m.in. pogoda, roboty drogowe, opóźnienia u przewoźnika, więc może dojść do niewielkich opóźnień w dostawie.

Jeśli złożysz zamówienie w dniu roboczym przed godz. 15:00, zrealizujemy je tego samego wieczoru — jeśli produkt jest dostępny w magazynie, a płatność zostanie uregulowana. W ciągu 2 dni roboczych produkt zostanie do Ciebie dostarczony przez UPS, o ile na stronie internetowej nie został wymieniony inny czas dostawy.

Nie dotyczy to paczek dłuższych niż 1,50 m lub cięższych niż 25 kg. Różne terminy dostaw (i koszty dostawy) mogą dotyczyć m.in. drukarek i monitorów. Czas dostawy tych towarów, jeśli są dostępne w magazynie, wynosi 3-5 dni roboczych.

Święta i dni wolne od pracy

W święta, dni wolne od pracy i z okazji wyjątkowych wydarzeń (np. Czarny Piątek i Cyfrowy Poniedziałek) dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie zamówienia były realizowane terminowo. Niemniej czas dostawy może wówczas ulec opóźnieniu o 1 dzień roboczy. Prosimy o wyrozumiałość. W dni wolne od pracy godziny otwarcia mogą ulec zmianie lub sklep może zostać zamknięty. Zobacz aktualne godziny otwarcia.

Koszty przesyłki

W Photospecialist możesz polegać na przejrzystych i uczciwych kosztach wysyłki oraz szybkiej i bezpiecznej dostawie zamówienia przez naszego operatora UPS. Koszty wysyłki zależą od długości i/lub ciężaru produktu.

  • Zamówienia o wartości do 200 €: 9,99 €
  • Zamówienia produktów od 200 €: brak kosztów wysyłki
  • Wysyłka przesyłek ponadwymiarowych (od 1,50 m) 24,95 €

*W zależności od wielkości opakowania i/lub produktu mogą obowiązywać wyższe koszty wysyłki. Niżej przeczytasz więcej na ten temat.

Różne koszty wysyłki

W zależności od wielkości opakowania i/lub produktu mogą obowiązywać wyższe koszty wysyłki. Różne koszty wysyłki mogą dotyczyć np. drukarek, skanerów, statywów, teł fotograficznych, tabletów piórkowych, monitorów, telewizorów (istnieją też pewne wyjątki). Jeśli koszty wysyłki dla określonego produktu są inne niż obowiązujące, będzie to widoczne w koszyku.

Możesz również wysłać swoje zamówienie na adres w innym kraju. Sprawdź, do jakich krajów możesz wysłać zamówienie i jakie są koszty przy realizacji tego rodzaju przesyłek.

Śledź przesyłkę

W dniu, w którym wyślemy do Ciebie zamówienie, otrzymasz e-mail z kodem kreskowym i odpowiednim numerem. Dzięki temu będziesz mógł sprawdzić status swojej przesyłki i śledzić ją, kiedy tylko zechcesz.

Dostawa poza terytorium Unii Europejskiej

Jeśli zamawiasz produkt do kraju znajdującego się poza terytorium Unii Europejskiej, istnieje prawdopodobieństwo, że będziesz zobligowany do uiszczenia odpowiednich kosztów podatku importowego i cła (opłaty celne). Wysokość kosztów zależy od danego kraju, a Ty ponosisz odpowiedzialność za ich uregulowanie. Jeśli chcesz zdobyć szczegółowe dane na temat kosztów importowych, skontaktuj się z lokalnym urzędem celnym. W celu uzyskania ogólnych informacji na temat produktów prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta.

 

 

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24