Obiektywy

Obiektyw w nacznym stopniu wpływa na końcowy rezultat, jeżeli chodzi o robione przez Ciebie zdjęcia. Wymienny system w lustrzankach lub kamerach pozwala dopasować odpowiedni obiektyw do każdej okazji. Przykladowo, warto rozpatrzeć obiektywy szerokokątne, teleobiektywy lub te przeznaczone do makrofotografii. Ważnym aspektem jest osiągnięcie balansu między aparatem oraz dobranym obiektywem.

Allround lens

Obiektywy wszechtstronne

Chciałbyś mieć możliwość robić zdjęcia obiektom znajdującym się zarówno blisko, jak i daleko, bez konieczności zmiany obiektywu? Rozważ więc wszechstronny obiektyw. Wszechstronne obiektywy zmiennoogniskowe są zaprojektowane na kształt puzona, wydłużając się w miarę przybliżania.

Więcej obiektywy wszechtstronne

Groothoeklens

Obiektyw szerokokatny

Dzięki krótkiej ogniskowej i dużej ostrości można uchwycić szeroki obszar. Jest to opcja idealna dla fotografowania krajobrazów, przyjęć weselnych czy architektury.

Więcej obiektywy szerokokatn

Portretlens

Obiektywy portretowe

Odpowiednio dobrane obiektywy do fotografii portretowej. Czy jest coś cenniejszego od pięknego portretu bliskiej osoby? Wraz z lekkim obiektywem stałoogniskowym każdy portret będzie udany. .

Więcej obiektywy portretowe

 

Telelens

Teleobiektyw

Używając teleobiektywu możesz przybliżyć obiekty znajdujące się w znacznej odległości od aparatu. Obiektyw ten posiada dużą ogniskową i mały kąt widzenia. Jest to korzystne rozwiązanie dla portretów, sportu i fotografii przyrodniczej.

Więcej teleobiektyw

Macro lens

Makro obiektyw

Obiektyw makro został zaprojektowany specjalnie po to, by móc fotografować obiekty z bliska. Obiektyw makro pozwala na wykonywanie zbliżeń na przedmioty codziennego użytku.

Więcej makro obiektyw

Fisheye lens

Obiektywy rybie oko

Obiektyw rybie oko pozwala na robienie zdjęć o kącie widzenia 180°. Ludzkie oko nie jest w stanie wykonać czegoś takiego.

Więcej obiektywy rybie oko

OBIEKTYWY

Rodzaje obiektywów

Co chcesz fotografować? Jest to najważniejsze pytanie, które należy sobie zadać przed doborem obiektywu. Makrobiektywy umożliwią Ci zrobienie zbliżeń o bogatych detalach przy fotografowaniu roślin lub insektów. Wolisz robić fotografie budynkom lub krajobrazom? Postaw na obiektyw szerokokątny. Do fotografii sportowej niezbędnym Ci będzie szeroki zoom teleobiektywu.

Jaki obiektyw wybrać?

Obiektywy można podzielić na dwie grupy: obietywy o stałej długości ogniskowej (obiektywy stałoogniskowej) lub obiektywy o zmiennej ogniskowej (obiektywy zmiennoogniskowe). Zakres ogniskowej wskazuje na zasięg obiektywu i wskazywany jest w milimetrach. Obiektywy zmiennogniskowe mają szerszy zasięg, a obiektywy stałoogniskowe gwarantują Ci wyraźniejsze zdjęcia. Wrażliwość na światło (diafragma) decyduje o ilości przepuszczanego do sensora światła. Im niżej wartość F, tym więcej światła, a co za tym idzie, piękniejsze zdjęcie.

Zakup obiektyw online

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór obiektywów. Zamawiasz obiektyw w dzień pracujący przed godziną 16.00, które znajdują się w magazynie? Wyślemy Ci go jeszcze tego samego wieczoru. Chcemy zaoferować Ci najlepsze obiektywy w najbardziej atrakcyjnych cenach oraz wspaniały serwis. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do naszego punktu obsługi klienta.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24