Noktowizor

Nie możesz iść na polowanie lub obserwację leśnych zwierząt nocą bez noktowizora. Lornetki noktowizyjne eliminują światło resztkowe przedostające się do soczewki, które pochodzi z księżyca, gwiazd czy światła podczerwonego. W naszym sklepie internetowym możesz znaleźć lornetki noktowizyjne w różnych przedziałach cenowych i z różnymi współczynnikami powiększenia.

7 produkt(ów)

7 produkt(ów)

Generacje lornetek noktowizyjnych

Istnieją różne generacje lornetek noktowizyjnych. Lornetki noktowizyjne pierwszej generacji nadal wymagają minimalnej ilości światła i zwiększają światło szczątkowe o około 1000x. Lornetka noktowizyjna drugiej generacji może być używana nawet wtedy, gdy w ogóle nie ma światła. Części optyczne w lornetce noktowizyjnej drugiej generacji zwiększają światło szczątkowe nawet o 20 000x. Lornetki noktowizyjne trzeciej generacji są wykorzystywane wyłącznie do celów wojskowych.

Odpowiednia lornetka noktowizyjna

Noktowizor to wszechstronne urządzenia, które pozwalają widzieć w ciemności. Wybór lornetki noktowizyjnej zależy od tego, do jakich celów będziesz jej używać. Oczywiście dużą rolę odgrywa również budżet, jakim dysponujesz. W naszym sklepie internetowym można znaleźć wiele rodzajów noktowizorów i lornetek noktowizyjnych różnych producentach i w przystępnych cenach.

Czy szukasz lornetki noktowizyjnej?

Nasz sklep internetowy to miejsce, w którym z całą pewnością znajdziesz swoją idealną lornetkę noktowizyjną. Znalazłeś już noktowizor, którego szukałeś? Zatem złóż zamówienie online. Masz problem z wyborem noktowizora? Zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta. Nasi eksperci chętnie ci pomogą.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24