Nodal Ninja

W 2004 roku Nodal Ninja wyprodukowała pierwszą serię produktów Nodal Ninja: SPH-1. Od tego czasu firma zdecydowanie się rozwinęła i obecnie oferuje pięć modeli bazowych, w tym obrotowe głowice do statywu VR, różnorodne rotatory, drążki z włókna węglowego oraz ponad 200 innych akcesoriów. Nodal Ninja współpracuje wyłącznie z autoryzowanymi sprzedawcami, którzy gwarantują wysoką jakość obsługi klienta.

1- 33

Strona:
  1. 1
  2. 2

1- 33

Strona:
  1. 1
  2. 2

Nodal Ninja Ultimate M2 Giga

Nodal Ninja Ultimate M2 Giga to panoramiczna głowica, która pozwala na wykonywanie zdjęć panoramicznych o wysokiej rozdzielczości. Głowicę można szybko i łatwo regulować poprzez pociągnięcie jednego lub dwóch rotatorów. Intuicyjna konstrukcja Nodal Ninja M2 Giga pozwala rejestrować obrazy szybciej niż głowice obsługiwane komputerowo.

Nodal Ninja EZ Leveler II

Nodal Ninja EZ Leveler II to druga generacja niwelatorów fotograficznych tej marki. Ten model jest mniejszy, lżejszy i wykonany z niezwykłą precyzją. Niwelator Nodal Ninja pozwala na bardzo łatwe i precyzyjne poziomowanie aparatu umocowanego na dowolnym statywie. Jego nośność to ok. 10 kilogramów, a wszelka zmienność wagi rejestrowana jest bardzo płynnie.

Chcesz nabyć produkt Nodal Ninja?

Jeśli zamówisz dowolny produkt Nodal Ninja w dzień roboczy do godziny 16 i będzie dostępny w naszym magazynie, wyślemy go do ciebie tego samego wieczoru.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24