Nikon Teleobiektyw

Z teleobiektywem Nikon można tworzyć fascynujące obrazy z oddalenia. Gdy masz pewne doświadczenia z fotografią i chciałbyś podjąć kolejny krok, teleobiektyw to świetny wybór. Te obiektywy są szybkie, mają doskonałą optykę i zapewniają wiele nowych możliwości twórczych. Pomyśl o fotografii przyrodniczej lub fotografii sportowej. W obu przypadkach nie zawsze mamy możliwość zbliżenia się do fotografowanego obiektu. Z teleobiektywem ten problem zostanie rozwiązany. Nawet podczas fotografowania z daleka, uchwycisz każdy szczegół.

17 produkt(ów)

17 produkt(ów)

Odkryj piękno przyrody z teleobiektywem

Teleobiektywy Nikon są powszechnie wykorzystywane m.in. do fotografowania zwierząt w ich naturalnym środowisku. Ich zaletą jest fakt, iż nie musisz zbliżać się do zwierzęcia, by stworzyć idealne, szczegółowe zdjęcie. Przykładowo, z 500mm Nikon zyskujesz obiektyw, który gwarantuje doskonałe skupienie i robi ciche zdjęcia. Dodatkowo do wszystkich teleobiektywów dostępne są specjalne osłony do kamuflażu, dzięki czemu nie będziesz widoczny podczas fotografowania w środowisku przyrodniczym. Teleobiektyw to spora inwestycja, jednak w żadnym innym przypadku nie uzyskasz tak wysokich jakościowo osiągów optycznych.

Teleobiektyw Nikon w fotografii portretowej

Teleobiektyw firmy Nikon może być używany do różnych celów fotograficznych. Bardzo często używany jest w fotografii portretowej. Teleobiektyw zapewnia niewielką głębię ostrości, więc w tle z łatwością można uzyskać efekt rozmycia. W ten sposób wyeksponowany jest temat obrazu. Teleobiektyw Nikon to szereg docenianych zalet. Dzięki niemu możesz cieszyć się następującymi możliwościami:

  • Fotografuj obiekty, które są odległe
  • Idealny do różnych celów fotograficznych
  • Obiektyw wysokiej jakości

Statyw z teleobiektywem Nikon

Teleobiektyw w połączeniu ze statywem to najbardziej przydatny zestaw. Teleobiektywy są zwykle większe niż inne typy obiektywów, co nieco utrudnia ich obsługę. To z kolei przekłada się na niepożądane ruchy aparatu, które widoczne są na tworzonych zdjęciach. Stabilność statywu to kluczowa kwestia. Jeśli twój teleobiektyw Nikon posiada redukcję drgań (VR), poruszenia są minimalizowane w największym możliwym stopniu przez sam obiektyw. Jednak ta funkcja nie powinna być używana, gdy pracujesz ze statywem, ponieważ spowoduje to rozmycie ruchów.

Szukasz teleobiektywu Nikon? Sprawdź bogatą ofertę sklepu Photospecialist!

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24