Nikon Makro Obiektyw

Obiektywem makro firmy Nikon możesz fotografować z bliska. Uchwycisz nawet niewielkie obiekty, takie jak rośliny czy owady, w rzeczywistym rozmiarze (1:1). Obiektyw makro firmy Nikon doskonale nadają się do makrofotografii. Ten sposób fotografowania ujawnia szczegóły, które na pierwszy rzut oka są niewidoczne. Z obiektywem makro firmy Nikon odkryjesz zupełnie inny świat.

8 produkt(ów)

8 produkt(ów)

Dlaczego obiektyw makro firmy Nikon?

Makro życie roślin, kwiatów, owadów zwykle pozostaje niezauważone. Nawet z aparatem w ręku trudno je dostrzec ze względu na niewielkie rozmiary. Co więcej, standardowe aparaty nie nadają się do tworzenia wyraźnych ujęć tak małych obiektów. W przypadku większości obiektywów najkrótsza odległość ustawiania ostrości wynosi około 1 m. Zazwyczaj trzeba zbliżyć się, aby uchwycić temat. Niestety i tak niektóre detale mogą być niewidoczne. Rozwiązaniem jest obiektyw makro firmy Nikon. Dzięki obiektywowi makro o średnicy 100 mm można ustawić ostrość nawet w odległości około 30 cm. Daje to fotografowi możliwość tworzenia unikalnych zdjęć makro świata.

Zalety obiektywu makro Nikon

Zastanawiasz się nad obiektywem makro? Zatem poznaj najważniejsze zalety tego obiektywu.

  • Fotografuj obiekty w pełnym rozmiarze
  • Uchwyć wszystkie ważne i charakterystyczne detale
  • Wykorzystaj szeroki zakres ustawień

Wybierz odpowiedni obiektyw makro Nikon

Obiektywy makro firmy Nikon są dostępne w różnych długościach ogniskowych, jednak wszystkie mają stałą ogniskową. Oznacza to, że nie posiadają funkcji zoom, dzięki czemu zawsze masz pewność dobrej jakości obrazu z wieloma detalami! Przy zakupie obiektywu makro Nikon należy dobrze zastanowić się, do czego najczęściej będzie używany. Dzięki temu można dobrać obiektyw o odpowiedniej ogniskowej. Najbardziej popularny jest obiektyw makro o ogniskowej 100 mm.

Makrofotografia z obiektywem makro Nikon? Kup teraz w Photospecialist.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24