Nikkor

W 1932 roku Nikkor pojawił się na rynku jako część "Nippon Kogaku K.K.", a obecnie znany jest jako Nikon. I jak się okazuje, nazwa Nikkor z sukcesem funkcjonuje dłużej niż Nikon. Nikkor to marka obiektywów do aparatów fotograficznych, które w pełni oddają ducha firmy Nikon. Nikkor to synonim zaawansowanych technologii, a jednocześnie tradycyjnego rzemiosła. To połączenie jest gwarancją obiektywów na najwyższym poziomie. Pozwalają tworzyć realistyczne, precyzyjne obrazy o doskonałym kontraście.

1- 70

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1- 70

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Cichy silnik falowy

Obiektywy do aparatów marki Nikkor wyróżniają się wysoką precyzją, doskonałym kontrastem i wyraźnym obrazem. Technologia AF-S sprawia, że bardzo wielu profesjonalnych fotografów wybiera właśnie obiektywy Nikkor. Są one wyposażone w cichy silnik falowy (Silent Wave Motor), który przekształca fale lub wibracje w energię obrotową niezbędną do precyzyjnej pracy wszystkich elementów optycznych w obiektywie. To sprawia, że autofokus działa szybko, dokładnie i praktycznie bezgłośnie.

Zintegrowana powłoka antyodblaskowa

Nikkor stosuje ekskluzywne wielowarstwowe powłoki, które skutecznie redukują efekt flary i odblasków, podnosząc jakość i wydajność poszczególnych elementów optycznych w obiektywie. Zintegrowane powłoki antyodblaskowe (Super Integrated Coating) marki Nikon osiągają bezkonkurencyjne rezultaty w minimalizowaniu refleksji, uzyskiwaniu zrównoważonych kolorów i zapewnianiu doskonałego odwzorowania. Powłoki są szczególnie skuteczne w przypadku obiektywów z dużą liczbą poszczególnych elementów konstrukcji, takich jak np. obiektywy Zoom-NIKKOR.

Chcesz kupić obiektyw Nikkor?

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór obiektywów Nikkor, które są kompatybilne z różnymi modelami aparatów. Bez względu na to, czy jesteś profesjonalistą, czy początkującym fotografem, z pewnością znajdziesz tutaj idealny obiektyw dla siebie. Jeśli zamówisz wybrany obiektyw w dzień roboczy przed godziną 16.00 i będzie dostępny w naszym magazynie, wyślemy go do ciebie tego samego wieczoru.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24