Newswear

Od 1998 roku Newswear produkuje najwyższej jakości sprzęt dla profesjonalnych fotografów na całym świecie. Produkty Newswear, wykonane wyłącznie z trwałych materiałów, są tworzone zgodnie z bardzo restrykcyjnymi wytycznymi, dlatego cieszą się nienaganną reputacją. Newswear dostarcza klientom torby i pokrowce na sprzęt fotograficzny, który sprawdza się w najbardziej uciążliwych warunkach.

1- 28

Strona:
  1. 1
  2. 2

1- 28

Strona:
  1. 1
  2. 2

Newswear Mens Digital Chestvest

Mens Digital Chestvest marki Newswear to męska kamizelka na sprzęt fotograficzny zaprojektowana dla każdego, kto chce mieć swobodę poruszania się, a jednocześnie możliwość przenoszenia wielu rzeczy. Kamizelka Newswear Chestvest posiada cztery pojemne kieszonki i świetnie rozkłada ciężar przenoszonych rzeczy w stosunku do masy ciała. To zdecydowanie poprawia komfort noszenia. Wszystkie pasy i zapięcia są regulowane, dlatego świetnie dopasuje się do każdej sylwetki.

Newswear Telephoto Press Pouch

Pokrowiec na sprzęt fotograficzny Newswear jest przeznaczony do przechowywania teleobiektywów, takich jak np. Canon 70-200 mm F2.8 lub the Nikkor 80-200 mm. Został wyłożony delikatną pianką, której zadaniem jest redukowanie wszelkich wstrząsów. Wytrzymała nylonowa powierzchnia zewnętrzna pokrowca Newswear Press Pouch jest wodoodporna i plamoodporna.

Newswear Short Lens Rain Poncho

Przeciwdeszczowa osłona na aparat Newswear Short Lens Rain Poncho dedykowana Canon EOS zapewni maksymalną ochronę przed deszczem. To najlepsze rozwiązanie podczas pracy w trudnych warunkach pogodowych. Osłona Newswear Rain Poncho została wykonana w 100% z wodoodpornego materiału. Jest idealnie dopasowana do obiektywów 70-200 mm marki Canon, będzie pasować również do obiektywów 300mm F2.8.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24