• Dostępne produkty zamówione w dzień roboczy przed 16:00 wysyłamy tego samego dnia
  • 40 lat doświadczenia
  • Odwiedź obsługę klienta

National Geographic

Większość osób kojarzy National Geographic z czasopismem i kanałem telewizyjnym o tej nazwie. W kręgu zainteresowań National Geographic jest tak naprawdę całe społeczeństwo. Misją tej organizacji non-profit jest przywrócenie światu równowagi. National Geographic realizuje tę misję poprzez naukę, ochronę, technologię, edukację i opowiadanie historii.

National Geographic

10 produkt(ów)

10 produkt(ów)

Działanie National Geographic

Od 1888 r. National Geographic angażuje się w odkrywanie i ochronę naszej planety. National Geographic Society finansuje ważne prace w dziedzinie nauki i edukacji. Koncentruje się na ochronie dzikich gatunków zwierząt, oceanów i naszego dziedzictwa kulturowego.

Produkty National Geographic

National Geographic chce przybliżać ludzi do historii, które mają znaczenie. Naukowcy, fotografowie, filmowcy i dziennikarze współpracują, aby przekazać te historie. National Geographic korzysta z następujących zasobów:

  • Kanały telewizyjne
  • Czasopisma
  • Ekspedycje podróżnicze
  • Wydarzenia

Ponadto National Geographic sprzedaje produkty konsumpcyjne, takie jak książki i torby na aparaty fotograficzne. Torby na aparat National Geographic są bardzo praktyczne dla fotografów, ale świetnie sprawdzają się również jako torby podróżne.

National Geographic i fotografia

National Geographic wierzy w moc opowiadania historii w każdy możliwy sposób. I fotografia odgrywa bardzo ważną rolę w tej kwestii. Fotografowie National Geographic podróżują po świecie, aby uchwycić i opowiedzieć inspirujące i fascynujące historie. Ponadto National Geographic regularnie organizuje konkursy fotograficzne w różnych kategoriach.

Chcesz przechowywać swój sprzęt w stylowych torbach fotograficznych National Geographic? Znajdź swoją torbę na aparat w Photospecialist!

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops