Namiot bezcieniowy

Namiot fotograficzny jest wygodnym narzędzeniem do fotografii produktów. Namiot skłąda się z ramy w kształcie sześcianu z rozciągniętym na niej białym płótnem. Namiot zapewnia, że światło będzie rozprzestrzeniowe w jego środku, dzięki czemu obiekt będzie oświetlony z każdej strony. Produkt umieszczony w środku namiotu fotograficznego będzie mógł być uchwycony na zdjęciu bez padającego cienia, co zwiększa jakość fotografii.

14 produkt(ów)

14 produkt(ów)

Namiot fotograficzny typu pop-up

W naszyej ofercie znajdziesz namioty fotograficzne typu pop-u, które umożliwiają szybkie i łatwe korzystanie. Co więcej, namioty te mogą być złożone w kompaktowy, płaski dysk. Umożliwia to przechowywanie namiotu w dowolnym miejscu oraz bez problemy będziesz go mógł zabierać ze sobą w każde miejsce. Nasze namioty fotograficzne są dzięki temu proste w użyciu. Dodatkowo, namioty oferują różne tła. Można je wymieniać dzięki wygodnemu systemowi na rzepy, który jest dostępny w większości namiotów.

Wybierz dobry rozmiar

Przy zakupie namiotu fotograficznego, upewnij się, że wybrałeś dobry rozmiar. Naturalnie, produkty, które chcesz fotografować powinny zmieścić się w środku namiotu. Dodatkowo istotna jest również reszta pustej przestrzeni. Chroni ona przed uchwyceniem na zdjęciu rogów oraz szwów namiotu. Na szczęście w naszym katalogu znajdziesz namioty o różnej wielkości, więc z pewnością znajdziesz odpowiedni namiot pod Twoje potrzeby.

Zakup namiot fotograficzny online

Bezcieniowe produkty fotograficzne są niezwykle ważne, jeżeli zależy Ci na dobrej prezentacji produktu. Jest to szczególnie istotne gdy fotografujesz w ramach tworzenia reklmach. Oczywiście jeżeli zdecydujesz sie na zakup całego wyposażenia pod studio fotogragiczne, ale naszym zdaniem sam namiot też może umożliwić Ci wykonanie wszystkich sztuczek.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24