Monitory pól

Aparat fotograficzny i kamera mają swoje ograniczenia; często wyświetlacz jest zbyt mały, a rozdzielczość nie jest wystarczająco wysoka, aby fachowo ocenić jakość nagrań. Dlatego też do profesjonalnego zastosowania zaleca się użycie monitora podglądowego. Monitor podglądowy jest przenośnym wyświetlaczem zasilanym przez baterie, prezentującym na większym ekranie ujęcia wykonywane przez aparat lub kamerę. Monitor podglądowy jest często połączony z instalacją kamery lub aparatu. Różne modele monitorów podglądowych różnią się wielkością, ale zwykle są dwa do trzech razy większe niż większość wyświetlaczy kamer.

1- 35

Strona:
  1. 1
  2. 2

1- 35

Strona:
  1. 1
  2. 2

Zalety monitorów podglądowych

Monitory podglądowe są przydatne np. podczas nagrywania wywiadów. Sprawdzają się w różnych sytuacjach, gdy konieczna jest właściwa ocena jakości dokonywanych nagrań, a dokonywanie odczytu bezpośrednio z kamery jest utrudnione lub niemożliwe. Najlepszym rozwiązaniem jest wówczas wykorzystanie monitora podglądowego. Monitor podglądowy przydaje się również podczas oglądania nagrań w grupie wielu osób.

Zastosowanie monitorów podglądowych

Nawet podczas filmowania lustrzanką cyfrową, trudno jest odtworzyć nagrania prawidłowo. Często wizjer jest zbyt mały, aby prawidłowo ocenić jakość ujęć. Monitory podglądowe stanowią rozwiązanie tego problemu. Korzystając z monitora podglądowego, będziesz mieć pewność, że wszystko zostało nagrane w odpowiedni sposób.

Chcesz kupić monitor podglądowy?

Szukasz odpowiedniego monitora podglądowego? W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór różnych modeli monitorów podglądowych.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24