Mindshift

MindShift to producent toreb i plecaków, które przeznaczone są przede wszystkim dla miłośników bezpośredniego kontaktu z przyrodą. Slogan tej marki brzmi 'Engage with nature', co w wolnym tłumaczeniu oznacza właśnie angażowanie się w naturę. Firma specjalizuje się w tworzeniu plecaków na sprzęt fotograficzny, które są idealne dla fotografów przyrodniczych.

Mindshift

1- 33

Strona:
  1. 1
  2. 2

1- 33

Strona:
  1. 1
  2. 2

Torba na aparat dla fotografa plenerowego

Mindshift został założony przez twórców marki Think Tank Photo i fotografa Daniela Beltrę. Ten kolektyw doskonale wie, czego oczekują fotografowie od toreb i plecaków. Dlatego wszystkie oferowane produkty spełniają indywidualne potrzeby i sprzyjają komfortowi pracy. Dzięki nim można całkowicie skupić się na fotografowaniu.

Dlaczego warto wybrać Mindshift?

Na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów toreb i plecaków fotograficznych, więc co właściwie wyróżnia markę Mindshift? Oto najważniejsze cechy doceniane przez fotografów:

  • Odpowiednia pojemność
  • Trwałość
  • Szybki dostęp do sprzętu

Wybieraj spośród różnych modeli

Mindshift ma plecaki i torby do różnych celów fotograficznych. Oferta tej marki jest niezwykle urozmaicona — od standardowych toreb na ramię, poprzez torebki, aż do plecaków. W praktyce każdy fotograf, bez względu na upodobania czy specyfikę pracy, znajdzie coś dla siebie w asortymencie Mindshift. Na uwagę zasługują przede wszystkim ciekawe rozwiązania w zakresie ochrony sprzętu podczas podróży.

Przekonały Cię liczne zalety plecaków fotograficznych Mindshift? W Photospecialist znajdziesz coś dla siebie!

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24