Mikroskopy

Mikroskopy to narzędzia do badania obiektów, które są zbyt małe, aby można je było zobaczyć gołym okiem. Mikroskopy składają się z dwóch części optycznych: soczewki i okularu, połączonych rurą. Soczewka mikroskopowa pokazuje powiększony obraz obiektu, który można jeszcze bardziej powiększyć za pomocą okularu. Mikroskopy są często wykorzystywane do badań medycznych, biologicznych i kryminalistycznych.

1- 55

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1- 55

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Mikroskopy do różnych zastosowań

Oczywiście mikroskopy mogą być również wykorzystywane do badania owadów, komórek roślinnych, monet i pieczęci. Istnieją też urządzenia przeznaczone do zaawansowanych, specjalistycznych zastosowań. W naszym sklepie internetowym można znaleźć wiele rodzajów mikroskopów różnych marek.

Szukasz mikroskopu?

Niezależnie od tego, czy chcesz badać owady, komórki roślin, monety czy stemple, z całą pewnością znajdziesz idealny mikroskop. Oferujemy szeroki wybór mikroskopów do różnych zastosowań oraz dodatkowych akcesoriów w różnych przedziałach cenowych. Oprócz mikroskopów zapewniamy również m.in. specjalne preparaty i kamery mikroskopowe.

Czy chciałbyś kupić mikroskop?

Jeśli chcesz kupić mikroskop, jesteś we właściwym miejscu. W naszym sklepie internetowym można znaleźć wiele mikroskopów do różnych celów.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24