Nasze marki

Photospecialist oferuje szeroką gamę sprzętu fotograficznego wielu różnych producentów. Dla większości marek jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem. Niektóre firmy, takie jak Nikon czy Canon, wyróżniły nas mianem Pro Dealer. Oznacza to, że jako sprzedawca mamy profesjonalną wiedzę na temat oferowanych sprzętów oraz akcesoriów i możemy udzielić ci wszystkich niezbędnych informacji i porad dotyczących ich zastosowania. W naszym sklepie znajdziesz również bogaty wybór produktów innych znanych marek, takich jak m.in. Olympus, Panasonic czy Fujifilm. W szerokim asortymencie każdy pasjonat fotografii oraz profesjonalista znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Nasze Marki

Olympus, Panasonic, Fujifilm i Sony

Powyższe marki są synonimem jakości i wyróżniają się unikalnymi cechami. Na przykład, Olympus (PEN i OM-D) oraz Panasonic (Lumix G) są znane z aparatów systemowych Mikro Cztery Trzecie. Aparaty Fujifilm z serii X zachwycają swoim eleganckim wyglądem w stylu retro. Sony słynie z telewizorów i sprzętu audio, ale od lat produkuje również aparaty kompaktowe Cybershot, aparaty systemowe w serii Alpha, lustrzanki oraz kamery. Aparaty firmy Pentax charakteryzują się przede wszystkim obudową odporną na kurz i wodę.

Ekskluzywne marki takie jak Leica i Hasselblad

Jeśli poszukujesz ekskluzywnych marek, asortyment sklepu Photospecialist z pewnością cię usatysfakcjonuje. W naszej ofercie znajdziesz m.in. sprzęt Leica i Hasselblad. Te niemieckie firmy mają bogatą historię i oferują doskonałą jakość. 

Przystępne obiektywy do aparatów

Obiektyw jest niezbędnym akcesorium każdego aparatu. Dlatego też Photospecialist oferuje bogaty wybór różnorodnych obiektywów do aparatów. Tamron i Samyang produkuje przystępne cenowo obiektywy dla większości znanych marek. Obiektywy firm Sigma czy Zeiss są kompatybilne z kilkoma modelami aparatów, ale znajdują się na nieco wyższej półce cenowej.

Odpowiednie filtry do każdego obiektywu

Filtr stanowi ochronę dla obiektywu, a w niektórych przypadkach zapewnia też ciekawe efekty fotograficzne. Tiffen posiada odpowiednie filtry do każdego obiektywu, niezależnie od rozmiaru, podobnie jak akcesoria zapewniane przez firmy takie jak Cokin, LEE czy B + W.

Studio fotograficzne, statywy i wiele, wiele więcej

Jesteśmy wyłącznym sprzedawcą marek Jinbei i Coman w Holandii i Belgii. Te firmy oferują produkty wyróżniające się doskonałą jakości i przystępnymi cenami. W ofercie posiadamy wysokiej jakości sprzęt studyjny i statywy w bardzo niskiej cenie. Oprócz filtrów do aparatów, oświetlenia studyjnego i statywów, w naszym sklepie znajdziesz również wiele innych akcesoriów do aparatów. Oferujemy torby fotograficzne marek takich jak Lowepro, Crumpler czy Case Logic oraz monopody od Gitzo i Manfrotto. Cokolwiek potrzebujesz w zakresie sprzętu fotograficznego, Photospecialist z pewnością jest w stanie ci to zapewnić. To właśnie z tego powodu już od ponad 40 lat jesteśmy specjalistą w dziedzinie sprzętu fotograficznego.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24