Manfrotto

Historia marki Manfrotto sięga lat sześćdziesiątych. Pierwszy statyw Manfrotto został wyprodukowany w 1974 roku. Produkty Manfrotto są innowacyjne, lekkie i wszechstronne. Dzięki takiemu sposobowi myślenia tradycja rozwinęła się do ciągłego inwestowania w technologię, produkty najwyższych standardów i trendy konsumenckie. Rezultatem jest taka jakość marki, której nie mogą zignorować profesjonaliści.

1- 374

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1- 374

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Wybór Manfrotto

Jako fotograf, chcesz pracować z najlepszymi produktami. Tworzenie najlepszych produktów jest tym, do czego dąży Manfrotto. Statywy, a także torby na aparaty i sprzęt studyjny Manfrotto, charakteryzuje jakość i perfekcja. Manfrotto potrafi zaspokoić potrzeby każdego fotografa.

Nagrody Manfrotto

Nowatorskie i innowacyjne produkty Manfrotto zostały ukoronowane różnymi międzynarodowymi uznanymi nagrodami. IF Design, EISA i TIPA to prestiżowe nagrody w świecie fotografii. Wygrane te ukazują zdrową motywację w ciągłym doskonaleniu produktów. Częściowo z tego powodu, Manfrotto zawsze dąży do bycia najlepszym. Nagradza fotografów za uczciwą pracę.

Twój sprzedawca Manfrotto Produkty

Manfrotto są zawsze najwyższej jakości. Manfrotto wybiera swoich sprzedawców bardzo ostrożnie, gdyż jakość musi pozostać zagwarantowana we wszystkich aspektach. Z dumą nosimy etykietę Autoryzowanego Dealera. Możesz oczekiwać od nas zarówno autentycznego doświadczenia w posługiwaniu się produktami, jak również profesjonalnej sprzedaży. Rzeczą oczywistą jest, ze Twoja gwarancja będzie zawsze szanowana. Jeżeli chciałbyś zakupić statyw Manfrotto, oferujemy dopasowane porady w sprawie produktów Manfrotto w jednym z naszych sklepów. Jeżeli zamówisz Manfrotto Monopod w dzień roboczy przed godziną 16:00 i będziemy mieć go w magazynie, wyślemy Ci go jeszcze tego samego wieczoru.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24