Lustrzanka

Lustrzanka cyfrowa (inaczej aparat DSLR) jest zaopatrzona w wizjer optyczny ułatwiający ustawienie ostrości i parametrów wykonywanego zdjęcia. Na drodze promieni światła pomiędzy obiektywem i sensorem obrazu znajduje się lustro, które odbija obraz w górę. Odbite promienie przechodzą przez pryzmat pentagonalny, dzięki czemu w wizjerze obserwujemy obraz prosty.

1- 162

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1- 162

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Zalety lustrzanek cyfrowych

Lustrzanki posiadają dużą matrycę w celu przechwycenia jak największej ilości światła. Wyższa czułość na światło pozwala na wykonywanie ostrych zdjęć szybko poruszających się obiektów oraz w niekorzystnych warunkach oświetleniowych. Korzystając z lustrzanki masz kontrolę nad wszystkimi ustawieniami (wartości przysłony, czasu otwarcia migawki oraz czułości ISO).

Lustrzanka cyfrowa - dla kogo?

Korzystając z lustrzaki można uzyskać wspaniałe efekty. Dzięki trybom manualnym możliwe jest bardzo dokładne ustawienie parametrów zdjęcia. Aby jednak wykorzystać wszystkie możliwości lustrzanki, potrzebne są odpowiednia wiedza i umiejętności. W zamian otrzymujesz dużo możliwości rozbudowy (obiektywy, lampy, akcesoria). Jeżeli pasjonujesz się fotografią lub planujesz uczynić z fotografii swoje ulubione hobby, lustrzanka cyfrowa jest aparatem dla Ciebie. Najtańsze lustrzanki są dostepne w sklepie internetowym Photospecialist już od około 1400 zł.

Dlaczego Photospecialist?

Photospecialist to ponad czterdziestoletnie doświadczenie w dystrybucji sprzętu fotograficznego. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele modeli lustrzanek cyfrowych. Jeżeli zamówisz u nas aparat przed godziną 17, wyślemy go do Ciebie jeszcze tego samego dnia. Oprócz niezwykle konkurencyjnych cen oferujemy również świetną obsługę klienta. W przypadku jakichkolwiek pytań możesz się z nami miało skontaktować, a jeżeli chcesz się upewnić, że wykorzystujesz maksimum możliwości swojej lustrzanki, miej oko na nadchodzące prowadzone przez nas kursy edukacyjne i ciekawe artykuły!

Wybierz swój aparat

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24