Lustrzanka pełnoklatkowa

Lustrzanka pełnoklatkowa wyposażona jest w dużą matrycę o wymiarach 24x36mm. Jest ona o wiele większa niż matryce w standardowych lustrzankach. Z aparatami pełnoklatkowymi możesz uzyskać pełne pole widzenia. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroką gamę lustrzanek pełnoklatkowych znanych marek, takich jak Canon i Nikon.

1- 45

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1- 45

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Zalety lustrzanek pełnoklatkowych

Lustrzanki pełnoklatkowe wyróżniają się wieloma przydatnymi zaletami. Dzięki temu można przechwycić znacznie większą powierzchnię, co jest szczególnie doceniane w fotografii szerokokątnej. Ponadto, piksele aparatów pełnoekranowych są znacznie większe i bardziej światłoczułe, co przyczynia się do mniejszych zakłóceń podczas fotografowania w niekorzystnych warunkach oświetleniowych. Dodatkowo wizjer również jest znacznie większy, zapewniając znacznie lepszy obraz tego, co fotografujesz.

Typ użytkownika

Ten rodzaj aparatów używany jest głównie przez profesjonalnych fotografów. Lustrzanka pełnoklatkowa może być szczególnie przydatna, jeśli wykonujesz dużo zdjęć szerokokątnych. Szeroki kąt to większe możliwości obrazowania. Doskonale sprawdza się w fotografii wnętrz, architektury i krajobrazu.

Zainteresowały cię aparaty pełnoklatkowe?

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele różnych modeli lustrzanek pełnoklatkowych. Jeśli zamówisz swój aparat pełnoklatkowy przed godziną 16.00 i będzie on dostępny w magazynie, wyślemy go do ciebie tego samego dnia.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24