Lumiquest

Quest Couch to pisarz, fotograf i wielokrotnie nagradzany producent multimedialny z 30-letnim stażem. Jest również współzałożycielem i CEO firmy Lumiquest. Rozwinął linię akcesoriów flashowych Lumiquest. Każdy użytkownik produktów tej marki staje się jednocześnie jej ambasadorem. Lumiquest współpracuje z profesjonalnymi fotografami. Do ich potrzeb firma dostosowuje produkty wypuszczane na rynek. Głównym celem Lumiquest jest udoskonalanie i podnoszenie jakości zdjęć z fleszem, aby wszyscy pasjonaci fotografii - zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy - mogli w pełni realizować swoje kreatywne koncepcje.

Lumiquest

11 produkt(ów)

11 produkt(ów)

Lumiquest Softbox

Lumiquest Softbox III rozprzestrzenia i rozkłada równomiernie światło lampy, kierując je bezpośrednio w stronę flasha. Softbox Lumiquest zapewnia prawie dwukrotnie większą zdolność rozprzestrzeniania światła niż poprzednie wersje tego modelu. Lumiquest Mini Softbox jest prawie niezauważalny, dlatego świetnie sprawdza się w fotografii prasowej lub sytuacjach, gdy konieczne jest szybkie robienie zdjęć.

Lumiquest UltraBounce

Dyfuzor Lumiquest UltraBounce powoduje rozproszenie światła pod kątem prawie 180 stopni, delikatnie je "zmiękczając". Dzięki temu uzyskasz odpowiednią ilość światła w pomieszczeniu, a fotografowany obiekt będzie równomiernie oświetlony. Lumiquest UltraBounce redukuje efekt czerwonych oczu i łagodzi cienie.

Chcesz zakupić produkt marki Lumiquest?

Jeśli zamówisz Softbox Lumiquest w dzień roboczy do godziny 16.00, a my posiadamy produkt na magazynie, wyślemy go do ciebie tego samego wieczoru.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24