Lowepro

Torby na aparat Lowepro są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach oraz z rozmaitymi funkcjami. Lowepro oznacza trwałość, solidność, jakość i komfort. Firma Lowepro jest najlepsza, kiedy chodzi o plecaki i torby na aparaty. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym amatorem czy profesjonalnym fotografem, dla każdego znajdzie się odpowiednia torba Lowepro.

1- 153

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1- 153

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Lowepro Flipside 300

Jedną z wizytówek firmy Lowepro jest plecak Lowepro Flipside 300. Flipside 300 to lekki plecak z nowoczesnym wykończeniem. Ponieważ suwak znajduje się z tyłu, Twój dobytek jest całkowicie bezpieczny podczas noszenia torby. Dodatkowo, posiada oddzielną przegrodę na karty pamięci. Z przodu znajduje się chowany uchwyt na statyw, a w głównej przegrodzie jest torebka do przechowywania baterii i kabli. Wiele regulowanych ramiączek zapewnia optymalny komfort przy noszeniu.

Lowepro Lens Case

Wiele inwestujesz w swoje obiektywy. Dlatego ważne jest, aby chronić swoje inwestycje. Lowepro Lens Case jest wyposażony w gumę piankową dla zapewnienia najwyższej warstwy ochronnej dla narażonego na usterki szkła i mocowań. Suwak w Lowepro LEns Case jest odporny na szkło i wodę. Mocowania SlipLock na tylnej części Lowepro Lens Case gwarantują możliwość połączenia z innymi produktami Lowepro.

Twój sprzedawca Lowepro

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór produktów Lowepro. Jeżeli zamówisz Lowepro Toploader Zoom 50 AW II w dzień roboczy przed godziną 16.00 i będziemy mieć go w magazynie, wyślemy Ci go jeszcze tego samego wieczoru.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24