LensCoat

Firma LensCoat została założona przez fotografa przyrodniczego, Scotta Elowitz. Jego celem było zaprojektowanie najwyższej jakości pokrowców i akcesoriów do sprzętu fotograficznego. LensCoat kontynuuje tradycję tworzenia wysokich jakościowo i innowacyjnych produktów, stanowiących ochronę dla aparatów, kamer i innych urządzeń. LensCoat to ulubiona marka wszystkich fotografów będących miłośnikami przyrody, sportu i aktywnego trybu życia.

1- 100

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1- 100

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

LensCoat Rain Cover Pro

Pokrowiec przeciwdeszczowy LensCoat Rain Cover Pro zapewnia ochronę dla twojego sprzętu fotograficznego i obiektywów. Jest odporny na deszcz, śnieg, słoną wodę, zabrudzenia, piasek i kurz. Pokrowiec LensCoat pozwoli ci korzystać z aparatu i obiektywu w każdym miejscu i okolicznościach. LensCoat Rain Cover Pro łatwo przymocujesz, solidnie zabezpieczając aparat i obiektyw.

LensCoat Lens Pouch

LensCoat Lens Pouch to miękki, neopropanowy pokrowiec w formie sakiewki, stanowiący idealną ochronę dla soczewek, głowic statywu czy innych akcesoriów fotograficznych. Sakiewka jest idealna do transportu i ochrony sprzętu. Zapięcie ściągane sznurkiem to sposób na szybkie otwieranie i zamykanie. Specjalna szlufka pozwoli przypiąć sakiewkę LensCoat Lens Pouch np. do paska, co dodatkowo zwiększy komfort użytkowania.

LensCoat Hoodie

LensCoat Hoodie chroni przednią część obiektywu przed zabrudzeniami, kurzem i wilgocią. Neopropanowy LensCoat Hoodie łatwo dopasować do obiektywu. Jest wyposażony w wymienny, syntetyczny element przedni, pokryty specjalną pianką. To idealny sposób na bezpieczne przechowywanie obiektywów podczas podróży.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24