LensBaby

Lensbaby produkuje wielokrotnie nagradzane obiektywy do lustrzanek cyfrowych i aparatów bezusterkowych. Są doceniane przez innowacyjnych fotografów, którym zależy na niebanalnych, kreatywnych efektach. Firma została założona w 2004 roku przez profesjonalnego fotografa, Craiga Strong, który chciał pomóc innym profesjonalistom i pasjonatom fotografii w tworzeniu niepowtarzalnych zdjęć otaczającego świata. Craig wykorzystał właściwości kultowych mechanizmów stosowanych chociażby wobiektywach Speed Graphic, pozwalając osiągać niesamowite efekty, które są zupełnie niemożliwe do zrealizowania w przypadku typowych obiektów cyfrowych.

1- 38

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1- 38

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Optic Swap

Optic Swap to system wymiennych obiektywów, akcesoriów optycznych i sprzętów marki Lensbaby. Dzięki zaproponowanemu systemowi z łatwością można zamienić jeden produkt optyczny Lensbaby na inny. W ten sposób uzyskasz wiele kreatywnych efektów, wykonując niepowtarzalne ujęcia.

Lensbaby Velvet 56

Dzięki Lensbaby Velvet 56 możesz tworzyć niepowtarzalne ujęcia świata. Z łatwością osiągniesz klasyczny efekt "bokeh" z charakterystycznym rozmyciem obiektów znajdujących się poza głębią ostrości. Twoje fotografie będą subtelne i uzyskają wyjątkowy, marzycielski klimat. Intymne portrety czy magiczne przedmioty zostaną uwiecznione w artystycznej, bajecznej formie. Limitowana edycja Lensbaby Velvet 56 kładzie akcent na solidną osłonę obiektywu i pierścienie przysłony, posiadające wygrawerowane i mocno oznaczone.

Lensbaby Circular Fisheye

Obiektyw Lensbaby Circular Fisheye redefiniuje zniekształcenia i rozszerza obrazy o 185 stopni. To obiektyw idealny do eksperymentowania z perspektywami. Pozwala zniekształcać obrazy, tworząc ujęcia sprawiające wrażenie, jakby fotografowany obiekt znajdował się zaledwie centymetr od ciebie.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24