Leica M serii

Aparaty dalmierzowe z serii Leica M to szczególny sposób ogniskowania. Nazwa serii zawierająca literę "M" pochodzi od niemieckiego terminu 'Messsucher' oznaczającego 'zakres/wizjer', który pokazuje również akcję poza kadrem. Leica aparat dalmierzowy to przede wszystkim unikalny sposób ogniskowania, estetyczny design i solidna konstrukcja.

6 produkt(ów)

6 produkt(ów)

Leica M Edition 60

Leica M Edition 60 to specjalna edycja opracowana przez Audi Design. Znajdziesz w niej aparat Leica M-P (type 240) i wrażliwy na światło obiektyw Leica Summilux-M 35 mm F4 Asph. Sprzęt z serii Leica M Edition 60 wymaga takiej samej uwagi podczas pracy jak modele Leica M. Czujnik i elektronika spełniają najwyższe standardy technologiczne stosowane współcześnie w aparatach fotograficznych.

Twój dostawca aparatów Leica

Szukasz solidnego i rzetelnego sklepu, w którym mógłbyś kupić produkty Leica? Świetnie trafiłeś! Posiadamy miano autoryzowanego sprzedawcy aparatów Leica. Jeśli zamówisz aparat Leica w dzień roboczy do godziny 16.00 i będzie dostępny w naszym magazynie, wyślemy go do ciebie tego samego wieczoru.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24