Leica

To nie przypadek, że Leica ma status legendy. Przez ponad 100 lat niemiecka firma produkowała wysokiej jakości aparaty i obiektywy, zawsze wyposażone w najnowsze nowatorskie technologie i najlepsze konstrukcje optyczne. Rozwój produktów Leica odbywa się zgodnie z najwyższymi standardami oraz z myślą o fotografach. Skupienie obrazu jest zawsze najwyższej jakości na zdjęciach i wygodnych, łatwych w użyciu ustawieniach aparatu.

1- 359

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1- 359

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Aparat Leica

Aparaty Leica z serii M charakteryzują się sposobem ich ogniskowania. Te aparaty to dalmierze. "M" w nazwie serii pochodzi od niemieckiego słowa "Messsucher", które jest terminem określającym połączenie słów zakres/wizjer, pokazującym działanie poza rzeczywistymi ramami. Oprócz tego unikalnego sposobu ogniskowania, piękny wzór i solidna konstrukcja także są charakterystyczne dla tej wytrzymałej serii.

Lornetki Leica

Odkryj nasz wybór lornetek Leica. Oferujemy dostawowo modele Leica Trinovid oraz Leica Ultravid. Każda lornetka ma unikalne specyfikacje. Leica zajmuje się rozwojem lornetek od 1907 roku i jest znana z doskonałej wydajności w dziedzinie optyki.

Twój sprzedawca Leica

Szukasz dobrego i rzetelnego sprzedawcy firmy Leica? Nosimy nie tylko etykietę sprzedawców aparatów Leica, lecz również sportowej optyki Leica. Jeżeli zamówisz Leica w dzień roboczy przed godziną 16.00 i będziemy mieć go w magazynie, wyślemy Ci go jeszcze tego samego wieczoru.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24