Krzesła składane

Jesteś fotografem, który przez dłuższy czas pozostaje w jednym miejscu, a mimo wszystko chcesz pozostać mobilnym? Zapoznaj się z naszym szerokim asortymentem składanych krzeseł. Jeżeli chodzi również o fotografie rozrywkową, krzesła składane sprawdzą się idealnie. Po długim spacerze lub fotografowaniu seryjnym z pewnością będziesz chciał przez chwilę odpocząć. Wyjmij z plecaka stołek i ciesz się ergonoczminym i wygodnym składanym krzesłem.

7 produkt(ów)

7 produkt(ów)

Funkcje składanych krzeseł

Gdy nogi teleskopowe są rozciągnięcie, siedzenie jest bardzo stabilne. Za pomocą prostego ruchu możesz złożyc siedzenie. Składane krzesła posiadają jedną nogę, jednak mimo to są stabilne i mobilne. Składane krzesła zazwyczaj nie zajmują dużo miejsca oraz są łatwe w przenoszeniu.

Siedzenie oraz waga składanych krzeseł

Przy zakupie składanego krzesła weź pod uwagę wagę samego krzesła. Składane krzesła są z reguły lekkie, ponieważ głównie używamy ich gdy idziemy w teren. Zapoznaj się ze specyfikacją każdego produktu, gdyż również się one wagą. Weź również pod uwagę wymiary samego siedzenia, tak aby było Ci na nim wygodnie.

Zakup składane siedzenia

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór składanych siedzeń. Wybierz najbardziej odpowiadające Ci składane krzesło i zamów je online.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24