• Dostępne produkty zamówione w dzień roboczy przed 16:00 wysyłamy tego samego dnia
  • 40 lat doświadczenia
  • Obsluga klienta

Krzesła składane

Jesteś fotografem, który przez dłuższy czas pozostaje w jednym miejscu, a mimo wszystko chcesz pozostać mobilnym? Zapoznaj się z naszym szerokim asortymentem składanych krzeseł. Jeżeli chodzi również o fotografie rozrywkową, krzesła składane sprawdzą się idealnie. Po długim spacerze lub fotografowaniu seryjnym z pewnością będziesz chciał przez chwilę odpocząć. Wyjmij z plecaka stołek i ciesz się ergonoczminym i wygodnym składanym krzesłem.

10 produkt(ów)

10 produkt(ów)

Funkcje składanych krzeseł

Gdy nogi teleskopowe są rozciągnięcie, siedzenie jest bardzo stabilne. Za pomocą prostego ruchu możesz złożyc siedzenie. Składane krzesła posiadają jedną nogę, jednak mimo to są stabilne i mobilne. Składane krzesła zazwyczaj nie zajmują dużo miejsca oraz są łatwe w przenoszeniu.

Siedzenie oraz waga składanych krzeseł

Przy zakupie składanego krzesła weź pod uwagę wagę samego krzesła. Składane krzesła są z reguły lekkie, ponieważ głównie używamy ich gdy idziemy w teren. Zapoznaj się ze specyfikacją każdego produktu, gdyż również się one wagą. Weź również pod uwagę wymiary samego siedzenia, tak aby było Ci na nim wygodnie.

Zakup składane siedzenia

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór składanych siedzeń. Wybierz najbardziej odpowiadające Ci składane krzesło i zamów je online.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops