Konwertery do kamer wideo

Konwertery do kamer wideo służą jako mocowanie obiektywu. Z konwerterem wideo możesz rozszerzyć pole widzenia, co pozwala na szersze przechwytywanie obrazów. Konwertery są głównie używane do tworzenia ujęć dużych obrazów i rozległych krajobrazów. Może być przydatny również podczas tworzenia ujęć grupowych.

4 produkt(ów)

4 produkt(ów)

Typ użytkownika

Z konwerterów wideo mogą korzystać zarówno profesjonaliści, jak i początkujący użytkownicy. Szeroki kąt pozwala na przechwytywanie znacznie szerszego obszaru filmowego. Konwertery gwarantują optymalną jakość obrazu.

Konwertery do kamer wideo Raynox

Japońska marka Raynox wprowadziła kilka wysokiej jakości konwerterów. Konwertery przeznaczone są do zapobiegania zniekształceniom soczewki. Ponadto minimalizują problem utraty światła podczas tworzenia ujęć. Korzystając z adaptera Raynox, możesz w pełni wykorzystać potencjał swojego konwertera Raynox.

Wybierz odpowiedni konwerter

Tak jak w przypadku soczewek i filtrów, wielkość konwertera jest wyrażona w milimetrach. Nie wszystkie konwertery pasują do obiektywu. Ważne jest, aby rozmiar filtra Twojego obiektywu odpowiadał rozmiarowi konwertera. Chcesz zamówić online konwerter do kamery wideo? Dokonaj zamówienia w dzień roboczy przed 16:00, a produkt prześlemy do ciebie tego samego dnia, jeśli będzie dostępny w naszym magazynie.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24