Kelly Moore

Firma Kelly Moore została założona w 2009 roku. Projektantka Kelly Clark Moore, matka i fotograf, doskonale rozumie, jak bardzo przydatna jest torba, w której można wszystko komfortowo zmieścić. Dlatego właśnie torby fotograficzne Kelly Moore zostały zaprojektowane w taki sposób, abyś mógł pomieścić i uporządkować zarówno sprzęt fotograficzny, jak i wszystkie inne niezbędne akcesoria.

4 produkt(ów)

4 produkt(ów)

Dla każdego fotografa

Kelly Moore to torby na aparat odpowiednie dla każdego fotografa. Wśród szerokiego asortymentu znajdą coś dla siebie zarówno kobiety, jak i mężczyźni, profesjonalni fotografowie i studenci. Firma oferuje m.in. torby na aparat i obiektywy, torby na laptopy, akcesoria dziecięce oraz wszystkie inne podręczne rzeczy, które lubisz mieć przy sobie. Kelly Moore to nowoczesny sposób na bezpieczne i wygodne przechowywanie sprzętu fotograficznego i rzeczy osobistych w tym samym czasie.

Praktyczne i stylowe

Dzięki udogodnieniom takim jak wyjmowane poduszki ochronne, regulowane przegrody i mnóstwo kieszeni, nigdy nie zamienisz torby Kelly Moore na inną! Te torby fotograficzne możesz aranżować zgodnie ze swoimi preferencjami. Są nie tylko praktyczne, ale również wyróżniają się niezwykle ciekawą konstrukcją. Produkty Kelly Moore na pierwszy rzut oka wcale nie przypominają toreb fotograficznych. Są przede wszystkim niezwykle stylowe! Sprawdzą się doskonale nawet podczas codziennego użytkowania.

Chciałbyś kupić produkt marki Kelly Moore?

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór toreb Kelly Moore. Bez względu na to, czy jesteś profesjonalistą, czy też początkującym fotografem, znajdziesz tutaj torbę na aparat idealną dla siebie. Jeśli zamówisz ją w dzień roboczy przed godziną 16.00 i będzie dostępna w naszym magazynie, zamówienie zrealizujemy tego samego wieczoru.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24