Karta SD

Karty pamięci używasz do przechowywania swoich zdjęć oraz filmów. W naszym sklepie znajdziesz wiele różnych typów kart pamięci, takich jak karty SD, microSD lub karty CF. Przed zakupem upewnij się, że wejscie na kartę pamięci w Twoim aparacie będzie pasowało do karty pamięci.

1- 144

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

1- 144

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Skróty w nazwach kart pamięci

Mamy dostępne karty SC, microSC oraz karty CF, ale co tak naprawdę kryje się za tymi skrótami?

  • SD to Secure Digital
  • SDHC to Secure Digital High Capacity
  • SDHX to Secure Digital eXtended Capacity
  • Micro SD oznacza Micro Secure Digital
  • CF to Compact Flash

Liczby związane z kartą pamięci

Poza iloscią GB-ów, karty pamięci posiadają więcej liczb związanych z ich właściwościami. Liczby te wskazują na prędkość zapisywania oraz klasę. Najbardziej popualarną kartą jest karta z certyfikatem Class 10. Oznacza to, że karta jest w stanie działać w prędkość 10 MB na sekundę. Niektóre karty pamięci wyposażone są w certyfikat UHS (Ultra High Speed). Oznacza to minimalną ilość MB na sekundę. Dla przykłady UHS1 to 10 przy UHS3 to 30 MB/s.

Kup kartę pamięci online

W naszym internetowym sklepie znajdziesz różne typy kart pamięci. Która karta pamięci będzie najlepiej pasowało do Twoich zapotrzebowań? Czy znalazłeś interesującą Cię kartę? Zamów ją online! Aby zasięgnąć więcej informacji oraz zadań nam pytanie, skontaktuj się z naszą obsłygą klienta. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc!

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24