Kamera wideo

Kamera jest przenośnym urządzeniem, służącym do nagrywania filmów. W naszym asortymencie znajdziesz wiele kamer w kompaktowych rozmiarach, które możesz wszędzie zabrać ze sobą. To idealny sprzęt do nagrywania codziennych czynności, świetnie sprawdza się również podczas wakacyjnych podróży. Z kompaktową kamerą uwiecznisz wszystkie fascynujące chwile.

1- 32

Strona:
  1. 1
  2. 2

1- 32

Strona:
  1. 1
  2. 2

Doskonała jakość kamer

Kamery zapisują sygnał wideo na nośniku pamięci, np. karcie flash lub dysku twardym. Kamery wyposażone w dysk flash są mniejsze i lżejsze. Jakość kamer nieustannie się poprawia. Obecnie możemy korzystać urządzeń wyposażonych w większe wyświetlacze o doskonałej wydajności. Zwiększył się również zakres zoom w kamerach. Niektóre modele oferują zoom o wartości 50x lub więcej. Za sprawą innowacyjnego oprogramowania możemy cieszyć się perfekcyjną jakością nagrań.

Kamery z systemem stabilizacji

Za sprawą wbudowanych systemów stabilizacji kamery zapewniają stabilne, płynne nagrania bez zbędnych drgań i poruszeń. System stabilizacji kompensuje ruchy kamery we wszystkich kierunkach, czasem nawet na 5 osiach. To dobra wiadomość zarówno dla profesjonalnych kamerzystów, jak i pasjonatów filmowania.

Szeroki wybór kamer

W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór kamer różnych marek i w różnych cenach. Dodatkowo możesz nabyć również przydatne akcesoria do kamer. Jeśli złożysz zamówienie w dzień roboczy przed 16:00, zostanie ono zrealizowane tego samego dnia.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24