Kamery poklatkowe

Kamery poklatkowe do tworzenia filmów time-lapse z interwałami między każdym zdjęciem. Interwały pomiędzy kolejnymi ujęciami można elastycznie ustawiać w zależności od wybranej aplikacji. Zakres od 1 klatki na sekundę do 1 klatki na 24 godziny. Po wykonaniu serii zdjęć możesz zacząć nagrywać film. Dzięki możliwości samodzielnego ustawiania interwałów uzyskujesz pełną kontrolę nad nagrywanymi filmami.

1- 22

Strona:
  1. 1
  2. 2

1- 22

Strona:
  1. 1
  2. 2

Aplikacje

Efekt time-lapse początkowo był wykorzystywany w filmach przyrodniczych, obecnie jednak coraz częściej wykorzystywany jest również w filmach amatorskich. Kamery do tworzenia filmów poklatkowych (time-lapse) używane są zarówno do zastosowań prywatnych, np. filmowanie budowy domu, jak i komercyjnych, np. przy realizacji dużych projektów budowlanych, procesów produkcyjnych czy wydarzeń marketingowych.

Każdy może tworzyć filmy time-lapse

Trzy lata w ciągu dziesięciu sekund — z tymi kamerami upływ czasu staje się jeszcze bardziej relatywną kwestią. Jak stworzyć idealny film poklatkowy? Przede wszystkim wyposaż się w solidny statyw, aby zminimalizować ewentualne poruszenia. To zapewni ci również więcej wygodny podczas nagrywania. Ponadto upewnij się, że na ujęciu nie ma żadnych niechcianych obiektów czy elementów, które mogłyby zaburzyć harmonijną kompozycję. Wybierz też odpowiedni interwał.

Brinno - kamery do filmów time-lapse

W naszym asortymencie znajdziesz kamery do filmów time-lapse marki Brinno. Z kamerą poklatkową Brinno tworzenie fascynujących filmów time-lapse jest łatwiejsze i przyjemniejsze. Wykorzystaj cały potencjał, jaki oferują ci kamery Brinno dostępne z różnymi opcjami.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24