Kamery IP

Kamera IP posiada połączenie z siecią. Obrazy są przesyłane bezpośrednio do komputera poprzez kabel (UTP) lub Wi-Fi. Kamery IP to gwarancja niezawodności, ponieważ umożliwiają tworzenie ujęć o wysokiej jakości obrazu. Jeśli oglądasz obrazy na żywo, możesz cieszyć się bardzo ostrym obrazem, natomiast podczas odtwarzania nagrań masz możliwość cyfrowego powiększania szczegółów. Ponadto za sprawą światła podczerwonego kamera IP jest idealna do rejestrowania obrazów w nocy.

1- 42

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1- 42

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Główne zalety kamer IP

W porównaniu z analogowymi kamerami bezpieczeństwa, nowoczesne kamery IP gwarantują stałą łączność z siecią internetową, często bezprzewodową. Dzięki temu będziesz mógł z łatwością przeglądać i zarządzać obrazami bezpośrednio w komputerze. Do innych zalet kamer IP można zaliczyć przede wszystkim wielość różnorodnych funkcji, np. możliwość zapisywania ujęć na karcie SD (mikro), przesyłanie plików e-mailem lub oglądanie transmisji na żywo na smartfonie lub tablecie.

Jak wykorzystać kamerę IP?

Kamera IP znajduje zastosowanie w biznesie i różnorodnych instytucjach, a stosowane są do profesjonalnego nadzoru obiektów i wybranych lokalizacji. Kamera sieciowa używana jest również do celów prywatnych, np. do monitorowania obszaru wokół domu, firmy, sklepu, garażu itd. Co więcej, może być stosowana też do obserwacji niemowląt znajdujących się w innym pomieszczeniu lub też śledzenia fascynujących zjawisk przyrodniczych.

Chcesz kupić kamerę IP?

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór różnorodnych kamer IP. Jeśli zamówisz swoją kamerę IP w dzień roboczy przed godziną 16.00 i będzie ona dostępna w naszym magazynie, wyślemy ją do ciebie tego samego dnia.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24