Kamera 4K

Kamera wideo 4K zapewnia filmowanie w formacie 4-krotnym Full HD. Obraz 4K jest w rzeczywistości równy 4096x2160 pikseli. Nieskompresowany wynosi ok. 8 GB na sekundę (jednocześnie zapewniając dźwięk na bardzo wysokim poziomie). Jedną z bardzo ważnych zalet filmowania w tym formacie jest możliwość oglądania ujęć na dużym ekranie bez utraty jakości obrazu. Dodatkowo kąt widzenia jest znacznie większy. Ujęcia wykonane kamerą 4K zapewniają nie tylko doskonałą jakość obrazu, ale i wyjątkowe doznania podczas odtwarzania filmów.

1- 122

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1- 122

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Ostre ujęcia

Coraz więcej kamer zapewnia rozdzielczość 4K. Kamera 4K to nie tylko profesjonalna kamera. W końcu bardzo wiele modeli kamer dla początkujących oraz kamer sportowych również posiada imponującą rozdzielczość. Dzięki temu każdy może cieszyć się niesamowitą ostrością obrazu. Obrazy zyskują na ostrości dzięki zwiększonej ilości pikseli. W kamerach 4K wszelkie ewentualne zakłócenia na obrazie są praktycznie niezauważalne. W jakości 4K piksele są znacznie mniejsze, a więc i ewentualne mankamenty są praktycznie niewidoczne gołym okiem. Aby wykorzystać cały potencjał 4K, warto wyświetlać ujęcia na urządzeniach, które współpracują z technologią 4K.

Zdjęcia 4K

4K to technologia wspierająca przede wszystkim wideo, ale niektóre kamery wyposażone są w tryb fotografowania 4K, np. seria Panasonic Lumix. Tryb 4K umożliwia wybranie najlepszego zdjęcia z serii stworzonych ujęć. W praktyce jest to rozwiązanie podobne do tworzenia zdjęć w trybie seryjnym.

Chcesz kupić kamerę wideo 4K?

W naszym sklepie znajdziesz szeroką gamę kamer wideo 4K, w tym kamery Sony i JVC. Czy znalazłeś już idealną dla siebie kamerę 4K? Zamów ją w dzień powszechni przed godziną 16.00. Jeśli będzie dostępna w magazynie, prześlemy ją do ciebie tego samego dnia

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24