Kamera 360 stopni

Nowe, udoskonalone technologicznie kamery zapewniają jeszcze więcej możliwości. Na rynku dostępne są różne kamery 360 stopni, które umożliwiają nagrania 360°. Działają na podobnych zasadach jak smartfony wykonujące spójne zdjęcia panoramiczne. W przypadku kamer zastosowana została jednak nieco inna technologia niż w smartfonach. Kamera o rozdzielczości 360 stopni rejestruje zarówno obrazy poziome, jak i pionowe. Te kamery mają również większy kąt widzenia, zapewniając perfekcyjną jakość zdjęć. Kamery 360 stopni tworzą ujęcia w zupełnie nowym wymiarze.

9 produkt(ów)

9 produkt(ów)

Kamera 360 stopni do smartfona

W naszym asortymencie znajdziesz różne 360-stopniowe kamery, które zostały zaprojektowane do użytku ze smartfonami. Podłączając kamerę do smartfona, będziesz tworzyć fascynujące ujęcia 360 stopni. Następnie natychmiast zapiszesz nagrania, a nawet od razu podzielisz się z nimi z rodziną i przyjaciółmi, udostępniając online. Dzięki tej kamerze 360 stopni możesz tworzyć unikalne treści, nadające się do bezpośredniej transmisji w mediach społecznościowych.

360 stopni w 4K

Obecnie możliwe jest nawet kręcenie 360 stopni w trybie 4K. W ten sposób można cieszyć się nie tylko wyjątkową perspektywą, ale również perfekcyjną jakością. Niektóre modele kamer wyposażone są w podwodną obudowę. Uwolnij swoją nieograniczoną kreatywność — zarówno pod, jak i nad wodą.

Kup kamerę 360 stopni

Oferujemy kamery 360 stopni różnych marek, takich jak Kodak, Ricoh i Insta360. Gdy złożysz zamówienie w dzień roboczy przed 16:00, produkt prześlemy do ciebie tego samego dnia. W ten sposób nie będziesz musiał zbyt długo czekać na swoją kamerę 360 stopni.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24