Kabury na aparat

Kabura na aparat została zaprojektowana specjalnie z myślą o bezpiecznym przenoszeniu lustrzanki wraz z obiektywem. Cechuje się charakterystycznym kształtem, dostosowanym do sprzętu fotograficznego — jest szeroka na górze i wąska w dolnej części. Doskonale sprawdza się np. podczas podróży, gdy liczy się nie tylko wygoda i bezpieczeństwo noszenia, ale i łatwy dostęp do aparatu.

1- 28

Strona:
  1. 1
  2. 2

1- 28

Strona:
  1. 1
  2. 2

Kabura na aparat ładowana od góry

Możesz szybko włożyć aparat do kabury i równie sprawnie wyjąć go, gdy będzie ci potrzebny. Aparat należy wkładać do kabury obiektywem skierowanym ku dołowi. W ten sposób sprzęt znajduje się w optymalnej pozycji, a jednocześnie jest łatwo dostępny.

Przeznaczenie kabury na aparat

Kabura na aparat jest stosunkowo niewielka i oferuje odpowiednią ilość miejsca na jedną lustrzankę wraz z obiektywem, opcjonalnie na dodatkową baterię lub inne mniejsze akcesoria. Dostępne są również kabury z nieco dłuższym dnem, w których można umieścić aparat wraz z długim obiektywem zoom.

Kup online kaburę na aparat

Mamy dla ciebie bogatą ofertę kabur na aparaty fotograficzne. Jeśli złożysz zamówienie przed godz. 16.00, a kabura będzie dostępna w naszym magazynie, prześlemy ją do ciebie tego samego dnia.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24