Kable do lamp błyskowych

Kable do lamp błyskowych to niezbędny dodatek, jeśli chcesz pracować z zewnętrznymi jednostkami oświetleniowymi. Przy pomocy odpowiedniego przewodu możesz podłączyć lampę błyskową do aparatu. Urządzenia będą współpracować ze sobą, zapewniając zsynchronizowane oświetlenie ujęć.

1- 33

Strona:
  1. 1
  2. 2

1- 33

Strona:
  1. 1
  2. 2

Kable do lamp błyskowych w fotografii strobistycznej

Kable zapewniają większą swobodę korzystania z lamp błyskowych. Łączące aparat z lampą przy użyciu kabla, zapewniasz spójną współpracę tych dwóch urządzeń. To również większa swoboda fotograficznych działań. Możesz trzymać lampę błyskową w dłoni lub umieścić ją na statywie. Kable lamp błyskowych to przydatne narzędzie w fotografii strobistycznej. Jeśli aparat nie ma możliwości bezpośredniego podłączenia do kabla lampy błyskowej, możesz użyć odpowiedniego adaptera.

Bezprzewodowy system oświetleniowy

Jeśli zależy ci na maksymalnej swobodzie w zarządzaniu oświetleniem, powinieneś wypróbować bezprzewodowego systemu lamp błyskowych. System ten składa się z nadajnika i odbiornika, a co najważniejsze — nie wymaga stosowania kabli. W przypadku zastosowania tego systemu aparat i lampa błyskowa nie są ze sobą fizycznie połączone. Dzięki temu możesz doświetlić obiekt pod różnymi kątami.

Zamów kabel do lampy błyskowej

W naszej ofercie mamy różne kable kompatybilne z lampami błyskowymi takich marek jak m.in. Nikon, Canon, Panasonic i Sony. Jeśli zamówisz kabel do lampy błyskowej w dzień roboczy przed 16.00 i będzie dostępny w magazynie, prześlemy go do ciebie tego samego dnia.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24